Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Apple нарешті розв’язала головну проблему iPhone

Apple нарешті розв’язала головну проблему iPhone

Починаючи з 2015 року, Apple Pay вперше запропонувала користувачам зручний спосіб оплати покупок через прив'язану банківську картку. Проте, ця послуга не завжди була доступною для всіх, оскільки багато європейських банків відмовилися підтримувати її через обрану політику та наявність альтернативних рішень.

Основна проблема полягала в тому, що деякі банки не бажали ділитися своїм прибутком та сплачувати комісії за використання Apple Pay. Як результат, більше половини європейських банків не підтримували цей сервіс, що обмежувало можливості користувачів використовувати його для безготівкових платежів.

Apple нарешті розв’язала головну проблему iPhone


Проте, в Європейському Союзі виникла ініціатива вирішити це питання. Закон, що набуває чинності, вимагає від усіх виробників електроніки надавати підтримку для будь-яких платіжних систем та сервісів у своїй продукції. Це означає, що Apple, як і інші виробники смартфонів, повинна надати користувачам можливість вибирати платіжну систему для здійснення оплати покупок.

Це нововведення дозволить користувачам iPhone обирати альтернативні платіжні системи, які працюють завдяки модулю NFC в їхніх телефонах. Отже, власники iPhone матимуть можливість користуватися будь-якими платіжними сервісами з такими ж функціональними можливостями, які пропонує Apple Pay.

Закон також передбачає штрафи в розмірі сотень мільярдів євро для тих виробників, які порушують його вимоги. Тому можна припустити, що Apple вживатиме всі необхідні заходи для виконання закону та уникнення штрафів.

Однак залишається питання, чи буде доступне вибирання платіжної системи для користувачів за межами Європейського Союзу, в даному випадку нас цікавить більш всього Україна. Сама Apple поки що не надала офіційних коментарів з цього питання, і майбутнє цієї можливості залишається невизначеним.