Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Ваше місто ?
Ваше місто ?
Так Змінити
(27) Відгуків

Монітори 165 Гц

Фільтр Фільтр
Фільтр 
Сортувати
Монітор HP 27" Omen 27q (780H4E9) (UA)
15 149 грн 14 049 грн
Монітор MSI 31.5" MAG 321UP QD-OLED 165Hz (UA)
48 449 грн 44 999 грн
Монітор 31.5" Omen 32q IPS 165Hz 780K0AA (UA)
13 899 грн 12 899 грн
Ігровий монітор GIGABYTE 31.5" OLED 165Hz MO32U (UA)
39 749 грн 36 899 грн
Монітор BenQ 27" EX271U (9H.LN2LB.TBE) (White) (UA)
33 999 грн 31 549 грн
Відгуки клієнтів про Монітори 165 Гц
Загальний рейтинг:
5.0 з 5.0 (27)
Сортування
Олена
5
Вигнутий екран дійсно зручніше, особливо якщо сидіти дуже близько до монітора.
Дивлюся в екран по 12 годин на день – очі не втомлюються.
Час відгуку, "правильну" передачу кольорів прокоментувати не можу, тому що використовую на роботі, щоб дивитися на чорний текст на білому тлі))
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
jabko.ua
Марія
5
1. Великий, гарний, вигнутий, 4К.
2. Позаду кріплення під кронштейн.
3. Якась спец примочка, щоб очі не втомлювалися.
4. Підставка стоїть на столі намертво.
5. Брала під офісні проги та доки, кіно.

Сиджу досить близько.
Тепер робочий монік на 24" здається крихіткою)
Працювати за цим після 17" ноуту - блаженство)
Відповідь магазину
Доброго дня :) Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку!
Раді, що Ви отримали позитивний досвід покупки у Ябко ❤️
jabko.ua
Христина
5
Купляли на подарунок сину.
Через те, що я довгий час користуюся ноутбуками Asus і задоволена ними, вибирати монітор також почала з цієї фірми.
В першу чергу звернула увагу на дизайн який виділяє монітор поміж інших.
Порадившись з чоловіком вирішили, що й характеристики також на гідному рівні та придбали.
Монітором вже користуємось декілька місяців і син повністю задоволений.
Приємним сюрпризом став матовий дисплей (не звернули увагу відразу на це при виборі).
Відповідь магазину
Доброго дня:)

Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Завжди раді бачити Вас :)
jabko.ua
Семен
5
- IPS-панель
- 144 чесних герців без пропуску кадрів
- ШИМ не помічений
- Зовнішній вигляд.
- Великий діапазон нахилу.
- AMD FreeSync Premium
- Зовнішній БЖ.

Стільки переваг, що, за великим рахунком, мені більше сказати нічого, я задоволений.
Відповідь магазину
Доброго дня ❤️

Щиро дякуємо за високу оцінку! Чекаємо на Вас знову :)
jabko.ua
Ростислав
5
Придбав монітор на заміну своєму старому.
З коробки монітор навіть на 60 Гц. видає дуже чітку та яскраву, соковита картинка з гарною кольоровою гамою.
Якість збірки прям потішила, все виглядає добротно та якісно.
Стійка досить важка, лапа велика і стійка.
Регулювання по висоті дуже зручне і досить амплітудне, що дозволяє встановити монітор навіть у досить невисоку нішу комп'ютерного столу.
Відповідь магазину
Доброго дня :) Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
jabko.ua
Кирило
5
В цілому, відмінне співвідношення ціна/якість.
Зручна ніжка, налаштування по висоті, якість зображення та глибина кольору після стародавнього монітора просто супер.
Я не фахівець у цій галузі, але моя думка, як звичайного користувача – монітор хороший і вартий уваги.
Відповідь магазину
Доброго дня:)

Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Завжди раді бачити Вас :)
jabko.ua
Ілля
5
Хотів монітор за прийнятною ціною, з герцовкою більше 60-75 і схилявся до ips.
На мою думку з цієї цінової категорії цей монітор відмінний вибір.
Від монітора очі не болять (при яскравості 50-60%)
Працювати комфортно, зі шрифтами все добре, грати теж чудово.
Є динаміки, вони без басів, не дуже гучні, але добре, що є.
Загалом мене все влаштовує.
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
jabko.ua

Залишити відгук

Ваша оцінка
Ваша оцінка
Додати фотографії
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ