0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
Мишки та клавіатури для Mac


Якими б крутими та сучасними були комп’ютери від «яблучної» компанії, та у більшості випадків саме, для зручного користування необхідна супутня периферія. 
Компанія Apple створила спеціальних маленьких помічників, які зроблять ваше життя ще зручнішим та комфортнішим. Звичайно, що мова йде про комп’ютерні миші, Apple клавіатури, трекпади та ще багато інших елементів.

Саме миші та клавіатури є незмінними лідерами поміж пристроїв для введення інформації на комп’ютер. Для деяких користувачів такі додаткові елементи є просто необхідністю. Це люди, які працюють у спеціальних програмах для роботи з графікою — дизайнери та фотографи. Більш класичним рішенням буде придбати комплект бездротової клавіатури Apple Magic Keyboard та Apple Magic Mouse.


Apple Magic Mouse

Як тільки ви купите та почнете користуватись цією, без перебільшення — чарівною мишкою, ви одразу переконаєтесь, що назва Magic Mouse цілком відповідає дійсності.

Лише одна велика сенсорна кнопка і все, вся її взаємодія відбувається за допомогою жестів. Інноваційний дизайн такої комп'ютерної мишки дивує нас з кожним днем все більше. Вперше взявши в руки Magic Mouse ви більше не захочете її випускати. Легка, комфортна, приємна, зручна. Виготовлена з якісних та надійних матеріалів. Корпус бездротової миші від компанії Apple, має відмінні особливості, завдяки яким вона здатна ідеально переміщатись по різних поверхнях.

Користуватись Magic Mouse ви зможете як на м'якому домашньому килимку так і за офісним робочим столом. Пристрій по справжньому відчуває усі ваші жести, навіть наймінімальніші. Відбувається така взаємодія завдяки оптичній системі 1600 dpi. Ви отримуєте максимальний комфорт від роботи за такою мишкою. Magic Mouse 2 здатна працювати тривалий час без підзарядки, адже має вмонтований акумулятор.Apple Magic Keyboard

Ще одне дивовижне рішення від «яблучної» компанії для вашої робочої станції. Внаслідок вбудованих акумуляторів така клавіатура може прожити без додаткової підзарядки при середньому навантаженні понад місяць часу. Клавіатура дарує вам максимальний комфорт навіть при написанні дужеее довгих текстів.

Усі товари, які є запропоновані на нашому сайті мають високу якість матеріалів та є надійними, що забезпечує їх довготривалий термін служби. Проте якщо ви самі не можете визначитися з вибором пристрою, наші привітні консультанти завжди раді вам в цьому допомогти. Варто лише завітати до магазину ЯБКО і розповісти про свої побажання. Зорієнтуємо у ціновій категорії, допоможемо підібрати пристрій та дамо відповіді на усі Ваші запитання.


Мишки та клавіатури для Mac

Клавіатура Apple Magic Keyboard 2 (MLA22)

Color: Silver

Передзамовлення
119 $ 3 368 грн
Миша Apple Magic Mouse 2 Silver (MLA02)

Color: Silver

Передзамовлення
145 $ 4 104 грн
4 104 грн 2 802 грн
Миша Apple Magic Mouse 2 Space Gray (MRME2)

Color: Silver

Передзамовлення
115 $ 3 255 грн
Трекпад Apple Magic Trackpad 2 Silver (MJ2R2)

Color: Silver

Передзамовлення
155 $ 4 387 грн
4 387 грн 4 217 грн
Трекпад Apple Magic Trackpad 2 Space Gray (MRMF2)

Color: Silver

Передзамовлення
149 $ 4 217 грн
Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат