0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Мишки та клавіатури для Mac

Apple Magic Trackpad 2 Space Gray (MRMF2)

Color: Silver

150 $ 3 728 грн

Apple Magic Mouse 2 Space Gray (MRME2)

Color: Silver

129 $ 3 206 грн

Apple USB Superdrive (MD564)

Color: Silver

99 $ 2 460 грн

Apple Magic Keyboard 2 (MLA22)

Color: Silver

129 $ 3 206 грн

Apple Magic Mouse 2 Silver (MLA02)

Color: Silver

145 $ 3 603 грн
3 603 грн 2 460 грн

Мишки та клавіатури для Mac

Якими б крутими та сучасними були комп’ютери від «яблучної» компанії, та у більшості випадків саме, для зручного користування необхідна супутня периферія. Компанія Apple створила спеціальних маленьких помічників, які зроблять ваше життя ще зручнішим та комфортнішим. Звичайно, що мова йде про комп’ютерні миші, Apple клавіатури, трекпади та ще багато інших елементів.


Саме миші та клавіатури є незмінними лідерами поміж пристроїв для введення інформації на комп’ютер. Для деяких користувачів такі додаткові елементи є просто необхідністю. Це люди, які працюють у спеціальних програмах для роботи з графікою — дизайнери та фотографи. Більш класичним рішенням буде придбати комплект бездротової клавіатури Apple Magic Keyboard та Apple Magic Mouse.


Як тільки ви купите та почнете користуватись цією, без перебільшення — чарівною мишкою, ви одразу переконаєтесь, що назва Magic Mouse цілком відповідає дійсності.


Лише одна велика сенсорна кнопка і все, вся її взаємодія відбувається за допомогою жестів. Інноваційний дизайн такої комп'ютерної мишки дивує нас з кожним днем все більше. Вперше взявши в руки Magic Mouse ви більше не захочете її випускати. Легка, комфортна, приємна, зручна. Виготовлена з якісних та надійних матеріалів. Корпус бездротової миші від компанії Apple, має відмінні особливості, завдяки яким вона здатна ідеально переміщатись по різних поверхнях. Користуватись Magic Mouse ви зможете як на м'якому домашньому килимку так і за офісним робочим столом. Пристрій по справжньому відчуває усі ваші жести, навіть наймінімальніші. Відбувається така взаємодія завдяки оптичній системі 1600 dpi. Ви отримуєте максимальний комфорт від роботи за такою мишкою. Magic Mouse 2 здатна працювати тривалий час без підзарядки, адже має вмонтований акумулятор.


Apple Magic Keyboard  ще одне дивовижне рішення від «яблучної» компанії для вашої робочої станції. Внаслідок вбудованих акумуляторів така клавіатура може прожити без додаткової підзарядки при середньому навантаженні понад місяць часу. Клавіатура дарує вам максимальний комфорт навіть при написанні дужеее довгих текстів.


Усі товари, які є запропоновані на нашому сайті мають високу якість матеріалів та є надійними, що забезпечує їх довготривалий термін служби. Проте якщо ви самі не можете визначитися з вибором пристрою, наші привітні консультанти завжди раді вам в цьому допомогти. Варто лише завітати до магазину ЯБКО і розповісти про свої побажання. Зорієнтуємо у ціновій категорії, допоможемо підібрати пристрій та дамо відповіді на усі Ваші запитання.