Всё супер.
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
Я задоволена своїм замовленням, отримала довгоочікуванний чайник від Smeg. Маю дуже позитивне враження, зручна ручка, ергономічне розташування кнопок, робить цей чайник простим та приємним у використанні!)
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
Дякую за професіоналізм і прекрасну консультацію!
Відповідь магазину
Доброго дня :) Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку!
Раді, що Ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та отримали позитивний досвід покупки у Ябко ❤️
Я в захваті на скільки магазин Ябко розширили свій асортимент товарів) Тепер можна обрати подарунок на будь-яке свято)) Не перший рік вже є клієнтом цього магазину, завжди все на рівні..)
Відповідь магазину
Дякуємо за високу оцінку та теплі слова! Ми раді, що Ви залишились задоволені нами! Будемо раді співпрацювати і надалі :)
З повагою, команда Ябко ❤️
Мій старий простенький тостер зламався, тож вирішила спробувати щось цікавіше)
Обрала KitchenAid Artisan, дуже гарний тостер з купою режимів і металевою конструкцією.
Тепер буду експерементувати з зимовими сніданками)
Дякую Ябко, покупка з вами дійсно принесла радість)
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо за високу оцінку та теплі слова! Раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом та довгоочікуваною покупкою. Ми цінуємо Вашу думку та чекаємо на Вас у Ябко ❤️
Мені дуже сподобався тостер DeLonghi.
Компактний, зроблений з якісних матеріалів. Тости робить ідеально, можна собі обрати ступінь просмаження до смаку. Грінки робить швидко. Працює без нарікань. Дякую магазину Ябко за якісний товар)
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
Дуже рекомендую продавця в лавіні , невисокий світлий приємний хлопець
Багато приділив нам часу відповідав на всі питання про кавомашинки і чайники проконсультував на відмінно
Було дуже приємно спілкуватися, якісне та на високому рівні обслуговування
Обов’язково будемо повертатись ще до вас
Відповідь магазину
Доброго дня :) Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи. Раді, що Ви залишились задоволені покупкою. Ми цінуємо Вашу думку та чекаємо на Вас у Ябко :)