Продавці виконують роботу на професійному рівні. Допомогли, проконсультували, надали додаткову інфомацію, помогли підключити і налаштувати новий годинник!
Відповідь магазину
Доброго дня ❤️
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку! Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням та консультацією.
Завжди готові допомогти Вам знову :)
Придбав на днях ендуро 2. Дуже файна річ для походів у гори та просто подорожей, показує все точно, навіть дещо перевіряв.
Дякую за класний вибір та оперативну доставку, ше вернусь
Відповідь магазину
Доброго дня :) Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи. Раді, що Ви залишились задоволені покупкою. Ми цінуємо Вашу думку та чекаємо на Вас у Ябко :)
Мені потрібно було купити заміну для мого GearFitPro, який досить раптово зник.
Прочитавши багато позитивних відгуків, я вирішив цього разу вибрати Garmin, і я дуже радий.
Я справді вражений вагою та зручністю цього годинника, ви ледь усвідомлюєте, що його носите.
Циферблат має хороший розмір, а дисплей чіткий і чистий.
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
Я ношу годинник цілий день, і зараз здебільшого використовую його для відстеження кроків.
Хоча він має налаштування для багатьох видів діяльності.
Я використовував його кілька разів уночі, щоб дізнатися, яку інформацію він надає, але насправді мене не цікавить відстеження режиму сну, оскільки це не проблема для мене, але спати в ньому цілком зручно.
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо за Ваш позитивний відгук :)
Завжди готові допомогти Вам знову ❤️
Мені потрібен був смарт-годинник через стан здоров’я, мені в цьому плані дуже сподобався вену
За тиждень використання мене не розчарував
дякую
Відповідь магазину
Доброго дня:)
Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Завжди раді бачити Вас :)
Все пройшло чудово, покупкою і обслуговуванням задоволена!
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
Дуже задоволена вашим магазином, цінами та обслуговуванням!
Вікторія дуже крута! Дякую за таке приємне обслуговування і поради щодо вибору Гарміна) Навіть не підозрювала, що у них є більш класичні моделі.. і додатковий асортимент ремінців — теж круто, бо по факту завдяки ремінцеві, можна годинничок перетворити на більш спортивний)
Відповідь магазину
Доброго дня!
Ми дуже раді, що Ви задоволені своїм досвідом покупки у Ябко. Чекаємо на Вас знову :)