Приставкою дуже задоволений - все працює просто шикарно.
Тихий кулер та дисковод.
Деталізована графіка - 60 FPS / 120 FPS
Крутий контролер з адаптивними гачками і вібрацією як у Nintendo Switch
Стильний дизайн.
Шикарний 3Д звук (треба купувати навушники від Sony)
Нарешті став щасливим володарем PS5))
Перша моя консоль, колись тільки ПК був.
Виглядає круто, дуже тиха, швидка.
Ігри запускаються моментально, джойстик дуал сенс це просто щось.
Купував одразу з другим джойстиком та зарядною станцією.
Ответ магазина
Доброго дня :) Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи. Раді, що Ви залишились задоволені покупкою. Ми цінуємо Вашу думку та чекаємо на Вас у Ябко :)
Безшумна консоль, гарний дизайн.
Позаду на приставці є кілька USB портів 3.1, а також роз'єм живлення і роз'єм HDMI.
Швидкість, геймпад, потужність, зворотна сумісність, все це однозначно не може не тішити.
Особливу увагу варто приділити джойстику, в ньому є не тільки вібрація, але також видає звуки, в ньому є мікрофон і навіть тачскрин.
Зарядки вистачає на безперервну роботу протягом 3-4 годин, граючи в ігри.
Заряджається він досить швидко, можна взагалі підключити до кабелю, грати близько години і він встигне за цей час зарядитися.
Консоль не гріється і не шумить настільки, щоб відчувати якийсь дискомфорт.
Має 2 положення, вертикальне та горизонтальне, завдяки комплектній підставці.
Сам Дуалсенс дивує.
Зручно лежить у руці, вібрація, що підлаштовується під ситуацію в грі, адаптивні курки та інше вносить додаткове ВАУ під час гри.
У 4к в 60фпс спокійно граю в CoD.
Режими можна змінювати в залежності від бажання, наприклад, збільшити фпс за рахунок дозволу текстур або навпаки.
До цього була пс4 слім.
Ігри в 60 фпс це круто, але ще крутішим є те, що вібрація в нових іграх просто космос, кожен рух персонажа ти відчуваєш.
Дуже все незвично, але дуже круто)
Завантаження ігор теж тішать.
Дякую велике Ябко.
На момент написання коментаря пройшло майже 3 місяці, і так почнемо)
Ігри від пс4, які працюють на минулому поколінні, запускаються шикарно.
Ігри нового покоління це просто шик - ніякого очікування завантажень немає зовсім (тим хто грав у кіберпанк, на пс4 завантаження по 5-10 хвилин, тут їх немає зовсім - і так з усіма іграми від пс5)
Пам'яті не багато, але вистачає, на 55 дюймів тв картинка просто шикарна.
Правда розмір консолі не маленький, так що займе багато місця.
Але однозначно раджу до покупки!
Привітний консультант, швидко оформили покупку, ще й вийшло зекономити за знижці клієнта про яку я й забув (консультант нагадав)