Я купила айфон на ябко він дуже крутий і захищене скло я дуже вражена!!!!!!!!!
Дякуємо продавцям! Будемо постійними клієнтами мережі, сервіс на найвищому рівні!
Було приємно робити покупку, буду рекомендувати друзям!!!
Відповідь магазину
Доброго дня :) Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку!
Раді, що Ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та отримали позитивний досвід покупки у Ябко ❤️
Дуже гарна якість смартфону я в шоцііі від цін ціни дуже дешеві і це круто!!)
Відповідь магазину
Доброго дня!
Дякуємо за високу оцінку! Раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом :)
Ваша підтримка важлива для нас ❤️
Всё супер. Всем доволен. Всем советую!
Покупаю в ябко б/у айфон не в первый раз, все супер работает.
Емкость батареи была великолепна!
Буду чаще посещать вашу сеть!
Відповідь магазину
Доброго дня!
Величезне дякуємо за відгук ❤️ Нам дуже радісно знати, що Ви задоволені нашим обслуговуванням. Заходьте ще :)
Телефон хоч і бу, але в дуже гарному стані)
Все влаштовує. Сподобався сервіс, працюють приємні люди, що готові допомогти, підказати, налаштувати! Рекомендую!
Відповідь магазину
Доброго дня :) Щиро дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Ви залишилися задоволені покупкою в Ябко ❤️
Всем привет:)
Брал тут XS в идеальном состоянии,
Пару слов про сотрудников:
От оператора до продавца, все классные ребята, по просьбе задержались в магазине на 20 минут,
Пару слов про телефон:
Телефон в идеале, почти как новый, батарея 93%, царапин и сколов вроде бы нету:)
Спасибо магазину!
Відповідь магазину
Доброго дня:)
Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Завжди раді бачити Вас :)
б/у хороший варіант, особливо у відмінному стані!
Можна купити телефон бу за гарною ціною, але нічим не відрізнити на вигляд від нового!
Менеджери підібрали ідеальний для мене варіант, якраз те що хотіла)
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо за високу оцінку та теплі слова! Раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом та довгоочікуваною покупкою. Ми цінуємо Вашу думку та чекаємо на Вас у Ябко ❤️
Користуюсь вживаним айфоном вже рік, дуже задоволена.
Жодних проблем не виникало.
Все працює відмінно.
Дякую менеджерам Ябко, ви справжні професіонали!
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо за високу оцінку та теплі слова! Раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом та довгоочікуваною покупкою. Ми цінуємо Вашу думку та чекаємо на Вас у Ябко ❤️