0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Чохли для MacBook

Moshi Muse for MacBook 13-inch (Beige)

Передзамовлення
75 $ 1 853 грн

PROFOLIO Protective Sleeve for MacBook 13-inch (Blue)

Передзамовлення
40 $ 988 грн

PROFOLIO Protective Sleeve for MacBook 13-inch (Red)

Передзамовлення
40 $ 988 грн

POP Flaming-O Protective Sleeve for Macbook 13-inch

Передзамовлення
40 $ 999 грн

POP Morocco Protective Sleeve for Macbook 13-inch

Передзамовлення
40 $ 988 грн

POP Polka Pink Protective Sleeve for Macbook 13-inch

Передзамовлення
40 $ 988 грн

POP Exotic Protective Sleeve for Macbook 13-inch

Передзамовлення
40 $ 988 грн

POP CAMO - Tropical Protective Sleeve for MacBook 13-inch

Передзамовлення
40 $ 988 грн

Laut Huex for MacBook Air 13" 2018 (Black)

Color: Black

Передзамовлення
40 $ 999 грн

Чохли для MacBook

Користувачі техніки Apple впевнені, що американська «яблучна» корпорація створює найкращі ноутбуки у світі. Apple MacBook  це стиль та продуктивність, а також найтонші комп'ютери та потужні професійні інструменти для роботи.


MacBook відноситься до пристроїв, які легко брати з собою. Такі комп’ютери підходять для людей, які живуть на «колесах». Вічні переїзди, постійні перенесення, пересування по кабінетах та кімнатах. В такому насиченому режимі ваш гаджет в будь-який момент може отримати небажані травми. Гострі предмети, неочікувані удари та несподівані падіння. Проте, вберегти ваш MacBook з легкістю може правильний захисний аксесуар.


На сайті ЯБКО представлений великий вибір різноманітних кейсів та чохлів для MacBook. Придбати аксесуар Ви можете просто зараз оформивши замовлення на сайті, або ж відправившись у магазин ЯБКО, який знаходиться у Вашому місті.


Чохли для MacBook потрібні для того, аби захистити пристрій від подряпин, зовнішніх негативних чинників та механічного зношення. Найперше на що впливає захисний чохол це на зовнішній вигляд пристрою. Він оберігає корпус та дизайн комп’ютера. Підібравши правильний аксесуар, Ви зможете підкреслити свою унікальність серед шанувальників продукції Apple.


Чохли для макбуків можуть бути у вигляді сумки. Такий кейс є надзвичайно приємним на дотик та являється класичним аксесуаром. Для транспортування MacBook на далекі відстані підійде саме такий чохол. Його легко можна покласти на сидіння авто або просто взяти під руки та понести з собою, щоб працювати за комп’ютером навіть на свіжому повітрі.


На сайті також представлені чохли зі шкіри, пластику та полікарбонату. Пропоновані моделі аксесуарів мають різний колір, форми та й загалом дизайн. Всі моделі зроблені з поєднанням стриманого смаку та естетичної моди. Такі чохли не лише оберігатимуть ваш пристрій, а й прикрашатимуть його.


Усі товари, які є запропоновані на нашому сайті мають високу якість матеріалів та є надійними, саме це забезпечує їх довготривалий термін служби. Проте якщо ви самі не можете визначитися з вибором пристрою, наші привітні консультанти завжди раді вам в цьому допомогти. Варто лише завітати до магазину ЯБКО і розповісти про свої побажання. Зорієнтуємо у ціновій категорії, допоможемо підібрати пристрій та дамо відповіді на усі Ваші запитання.