Кожного року компанія Apple нас дивує, то нові девайси то нові неочікувані кольори.
Купував для жінки iPad Pro, 256GB.
Дружині планшет необхідний не на постійній основі, а тільки інколи, коли треба попрацювати з дому.
Тому їй заряду вистачає на декілька днів.
Також їй подобається великий екран у поєднанні з клавіатурою, дуже зручно.
Дружина задоволена, а значить задоволений і я!
Замовляла бу планшет для подорожей. Він легкий, зручний і не займає багато місця в сумці 🔥
Користуюся ним вже майже 5 місяців.
Брав в гарному стані і за час користування на планшеті майже не з'явилися подряпини, акумулятор не втратив ємності.
Я був здивований тим, наскільки цей планшет потужний.
Подобаються його дизайн, його камера, його швидкість роботи.
Це просто чудовий девайс.
Виконує функції на всі 100%
Пользуюсь техникой Apple очень давно и всегда удивляюсь тому, как грамотно все сделано и продумано.
Очень хороший планшет за свои деньги, удобно сидеть в интернете, смотреть фильмы, играть в игры.
Для работы так же подходит, есть много функций которые помогают выполнять несколько действий одновременно.
Если вам нужен идеальный планшет за свою стоимость, то этот вариант самое то!
С ним не было ни одной проблемы, всё работает быстро без каких-либо торможений.
Купувала вживаний айпад для навчання та роботи. Спочатку трохи сумнівався, але планшет приїхав у дуже акуратному стані. Екран чистий, без подряпин, усе реагує швидко і плавно 👍
З технікою Apple я познайомилася дуже давно і з того часу, як і багато хто, є її незмінним фанатом.
Всю продукцію Apple відрізняє не тільки бездоганна якість, а й вишуканий стиль.
Великий екран із гарним розширенням.
Екран дуже широкий та зручний.
Планшет має просто нереальну кольоропередачу і звук, у мене стаціонарні колонки не такий звук передають як цей планшет.
Неймовірно мене тішить швидкість його дії.
Відгук миттєвий. Планшет не тупить, не висне, програми працюють чудово.
На ньому можна ідеально дивитися YouTube, фільми, слухати музику займатися якоюсь творчістю!
Сумнівалась в покупці, але приємний сервіс і дуже добрий стан пристрою мене переконав. Активно користуюсь вже два тижні, і жодних проблем не помітила