0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Apple AirPods

Apple AirPods 2 with Wireless Charging Case (MRXJ2)

Передзамовлення
199 $ 4 915 грн
4 915 грн 4 570 грн
Акція

Навушники Apple AirPods 2 (MV7N2)

Color: White

Передзамовлення
179 $ 4 421 грн
4 421 грн 3 829 грн
Акція

Навушники Apple AirPods Pro (MWP22)

Передзамовлення
399 $ 9 855 грн
9 855 грн 8 620 грн
Новинка

TPU Case для Apple AirPods (Black)

Передзамовлення
10 $ 249 грн

TPU Case для Apple AirPods (RED)

Передзамовлення
10 $ 249 грн

TPU Case для Apple AirPods (White)

Передзамовлення
10 $ 249 грн

Захист від пилу Protective Sticker Case для Apple AirPods

Передзамовлення
6 $ 149 грн

Чохол Laut POD Neon для AirPods (Electric Coral)

Передзамовлення
16 $ 399 грн

Чохол Spigen для AirPods Silicone (Pink)

Передзамовлення
20 $ 499 грн

Apple AirPods — кращі бездротові навушники!


   Це друга версія опису для Apple AirPods. Чому так? Спершу ми говорили про те, як вони вражають у перші дні користування цими навушниками. Тепер хотілось би сказати про користування цими навушниками протягом року. Сказати про це без лишніх "прикрас". AirPods представили у 2016 році і за цей період вони повністю змінили стиль використання та тренд в цій індустрії. Нумо розберімось чому!

— Ергономічність запорука зручності.

    Дизайн повністю повторє EarPods. Тому для тих, хто хоче зрозуміти чи підійдуть їм ці навушники, чи не будуть випадати вони із вуха — раджу спробувати спершу їх у своїх знаймих, друзів, або власників AirPods. Для тих хто вже визначився із вибором вітаю в клубі "без дротів". Вони легкі, зручні та комфортні. Через декілька хвилин використання ви забувати про їх наявність у вусі, лише звук із динаміків нагадує про них. Це все завдяки тому, що анатомічно вони підходять для більшості тип вух. Так, вуха у всіх різні, це норма.


Apple AirPods купити


— Магія без дротів.

    Уявіть. Ви відкрили кейс для навушників, витянули один із них, вставили його у вухо і все, вони готові до використання! Ніяких "зажати кнопку і синхронізувати по Bluetooth", "Повторіть спробу", "Перепідключіть" чи ще щось. Це все завдяки процесору Apple W1. Він дозвояє телефону розуміти те, що навушники вже у вусі. Якщо Ви витянули їх — музика автоматично ставиться на паузу. Ідеально.

    Із додатково тут присутнє керування: Play / Pause, виклик Siri, наступний трек, попередній трек. Це все можна комбінувати у зручному для Вас варіант. Також навушники можна використовувати як гарнітуру. Ідеальну гарнітуру. Один навушник в кейсі — інший у вусі та навпаки, оскільки в кожному присутній мікрофон.

    Про якість звуку тут не варто багато говорити. Вони грають музику краще ніж EarPods, але не є Hi-Fi / Hi-End класном навушників, проте вони на це і не прентендують.


Apple AirPods ціна


— Життя батареї.

    Що можна подумати поглянувши на них? Вони мініатюрні, а значить і батарея у них буде працювати "мініатюрно". А цифри наступні: при прослуховуванні музики — до 5 годин. При розмові — близько 2-3 годин. Якщо врахувати наявність кейсу "під рукою" — навушники будуть жити до 24 годин.  Підзарядки 15 хвилин вистачає на 3 години прослуховування. Теж супер!

— Варто чи ні?

    Так, варто! Це найзручніше, найкомфортніша, найтехнологічніша, найкрасивіша гарнтіруа / навушники / True Wireless пристрій. Він змінив індустрію, змінить і ваше становлення до прослуховування музики. Беріть, навіть не зволікайте. 


Apple AirPods дешево