Артикул: SEL35F18.AE
(1)
Стандартний об'єктив Sony E 35mm f/1.8 OSS (SEL35F18.AE) (Standard)
Код товару: 851311
Залишилось мало
Код товару: 851311
Швидка безкоштовна доставка
Швидка безкоштовна доставка
Купуй швидко у вигідний TRADE IN
Надійний сервіс та гарантія
Надійний сервіс та гарантія
Рекомендуємо до покупки:
  • Одноразове вирішення будь-якого негарантійного випадку
  • Компенсація 100% у випадку неможливості ремонту або ж у термін 10 днів
  • Необмежена кількість гарантійних ремонтів техніки
Гарантія та доставка:
Безкоштовна доставка у магазин та відділення Нової Пошти.
Гарантія від виробника та магазину до 2 років.
Швидкий обмін та повернення протягом 14 днів.
Компактний стандарт для миттєвого натхнення
У світі, де важливість мобільності й якості йдуть пліч-о-пліч, Sony E 35 mm f/1.8 OSS стає ідеальним щоденним супутником. Цей легкий, швидкий та стильний об’єктив створений для тих, хто бажає мати "повсякденну оптику" світового рівня в компактному форматі. Він уособлює гармонію між портативністю та багатим функціоналом, пропонуючи виняткові результати у кожному кадрі. Сенс APS-C перетворює цей 35 мм об’єктив у еквівалент класичних 52,5 мм — ідеальний для портретів, вуличної фотографії чи ненав’язливих сюжетів.
Живі кадри з максимальною свободою зйомки
Універсальний партнер для творчості
Чому варто купити Sony E 35 mm f/1.8 OSS?
Гарантія та доставка:
Характеристики
Камера
Автоматичне фокусування
Так
Діаметр об'єктива
49 мм
Діафрагма
f/1.8 - 22
Кількість пелюсток діафрагми
7
Клас об'єктива
Фікс
Кут огляду
44° (APS-C)
Мінімальна діафрагма
f/22
Мінімальна фокусна відстань
300 мм
Максимальна діафрагма
f/1.8
Стабілізація зображення
Оптична
Тип кріплення об'єктива
Sony E-mount
Тип об'єктива
Стандартний
Фокусна відстань
35 мм
Фокусування
Автоматичне;
Ручне
Корпус та габарити
Вага
154 г
Колір пристрою
Black
Розмір
63 x 45 мм
Додатково
Гарантія
Гарантія 31 день від Ябко
Комплект
Комплектація
• Бленда: ALC-SH112
• Передня кришка об'єктива
• Задня кришка об'єктива
Всі характеристики
Загальний рейтинг:
Ваша оцінка
Ваша оцінка:
Додати фотографії
Вася
5
Дуже задоволений цим об’єктивом
Картинка виходить різкою, кольори насичені та природні, а автофокус працює швидко
Відмінний варіант для тих, хто хоче якісний об’єктив без громіздких розмірів.
Обери своє місто
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
Характеристики
Камера
Автоматичне фокусування
Так
Діаметр об'єктива
49 мм
Діафрагма
f/1.8 - 22
Кількість пелюсток діафрагми
7
Клас об'єктива
Фікс
Кут огляду
44° (APS-C)
Мінімальна діафрагма
f/22
Мінімальна фокусна відстань
300 мм
Максимальна діафрагма
f/1.8
Стабілізація зображення
Оптична
Тип кріплення об'єктива
Sony E-mount
Тип об'єктива
Стандартний
Фокусна відстань
35 мм
Фокусування
Автоматичне;
Ручне
Корпус та габарити
Вага
154 г
Колір пристрою
Black
Розмір
63 x 45 мм