0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
Опис
Характеристики

Клавіатура Smart Keyboard Folio для iPad Pro 12.9 2020 (MXNL2)

Клавіатура Smart Keyboard Folio для iPad Pro 12.9 2020 (MXNL2)

Ціна з урахуванням знижки: 249 $7 047 грн
Швидка покупка

Smart Keyboard Folio for iPad Pro 12.9‑inch (4th generation): повноцінна клавіатура для професійних письменників

Надсучасний iPad Pro 11 та 12.9 (2020) — це не єдині продукти, які привернули чимало уваги на останній презентації Apple. Порція зацікавлених поглядів дійшла також до Smart Keyboard Folio, замовити яку вже можна на сайті Інтернет-магазину Jabko. Зміни торкнулись не лише функціональної частини пристрою, а й самої назви, адже тепер біля звичної клавіатури з’явилась приставка “Folio”.


Загальні відомості про нову клавіатуру

Що завжди робить iPad-орієнтовану клавіатуру такою унікальною? Відсутність будь-яких рухомих частин на самому пристрої. Механізм “ножиці” та “метелик” не дають змоги переміщувати ключі. Дизайнерський підхід зрозумілий та лаконічний водночас: тканинна основа, укріплена та підсилена додатковими елементами, щоб сформувати міцний та надійний корпус.


Система кріплення

Фоліо можна приєднати до планшета за допомогою вбудованого магніту. Спеціальні магнітні смужки також розташовані на задній панелі презентованого iPad, що значно спрощує механізм кріплення. Такий підхід досить надійний для того, щоб зафіксувати девайс, але все ще зазнає зрушень під час серйозного удару чи падіння.
Ергономічність

Якщо говорити про розміри та зручність під час друкування, то 12.9-дюймова модель більше пристосована до комфортної роботи, ніж її менша сестра. Це повнорозмірна клавіатура, яка дає змогу перетворити планшет на повноцінний ноутбук та працювати в будь-якому зручному місці. Розмір став менший у порівнянні з 3-м покоління, оскільки Apple частково прибрала вільний простір з обидвох боків. 


Безшумний та чутливий натиск

Функціональні клавіші отримали тихий звуковий зворотний зв’язок та чутливий, швидкий натиск. Зважаючи на велику кількість оновлень, Smart Keyboard Folio for iPad Pro 12.9‑inch (4th generation), замовити яку попередньо можна на сайті Ябко, майже не відрізняється від клавіатури-метелика на MacBook.


Smart Connector

За допомогою Smart Connector клавіатуру легко приєднати до iPad Pro 12.9 (2020). Функціональний елемент самостійно споживає необхідну кількість енергії, тож немає потреби використовувати додаткове джерело живлення. Це основна перевага яблучної клавіатури перед іншими Bluetooth-моделями.


Основні зміни: працюй легко та швидко

Apple не просто “обрізала” стандартну клавіатуру для свого 12.9-дюймового iPad Pro, але також спробувала покращити основний арсенал інструментів, якщо порівнювати пристрій з попередніми варіантами:

— Найпомітніша перевага - спрощений користувацький досвід. Щоб увімкнути набір тексту, достатньо відкинути планшет назад, який потім легко знову зафіксувати в потрібно положенні за допомогою вбудованих магнітних смужок.

— Два кути огляду дають змогу налаштувати робоче місце з урахуванням індивідуальних потреб користувача.

— Підвищена стабілізація - ще один незаперечний нюанс. Попередня версія отримала шарнірну верхню панель. Плоскість та гладкість не була проблемою, але було важкувато друкувати на колінах або використовуючи підлокітник дивана. Також користувачі скаржилися, що підняти пристрій теж було не просто, коли планшет працював у режимі набору тексту. Нова модель отримала міцний та надійний верх, що допоміг врахувати всі скарги. 
То чи варто купувати Smart Keyboard Folio?

Хочете подорожувати зі своїм планшетом та не хвилюватися про механічні пошкодження, подряпини та випадкові удари? Тоді ця клавіатура, яка пропонує додатковий захист — чудовий варіант. Звичайно, захисний чохол робить пристрій трохи важчим, ніж очікували користувачі, але це найкращий варіант для інноваційного iPad Pro 12.9 2020-го року. 


Характеристики
Производительность
Виробник Apple
Тип аксесуару Чохли для iPad
Апаратні функції
Сумісний з iPad iPad Pro 12.9 (2020);
iPad Pro 12.9 (2018)
Відгуки про: Клавіатура Smart Keyboard Folio для iPad Pro 12.9 2020 (MXNL2)
Оцініть цей товар першим!
Ваша думка важлива для нас
Оцінка
Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат