Доставка:
Способи оплати:
Важливою датою для усіх власників Mac стало 10 листопада 2020.Цей день повторив події 2005 року (перехід з процесорів PowerPC на Intel).Історія рухається циклічно і вже зараз Apple замінила IntelCore на процесор власного виробництва — Apple Silicone. Що це означатиме для користувачів? Величезні зміни!
Його назва Apple M1. Це не просто процесор,— це SoC (система на кристалі), котра містить центральний процесор, оперативну пам’ять, графічний процесор, кеш процесора та іншу логіку. Абсолютно нова архітектура, абсолютно новий підхід до роботи. Що отримує користувач? MacBook не буде витрачати стільки часу для зв’язку усіх компонентів, як було раніше.Він буде опрацьовувати задачу одразу.
Процесор умістив 16 мільярдів транзисторів, побудованих на 5 нм техпроцесі (TSMC) з 8-ядерним CPU та архітектурою bigLittle. 4 ядра з високою швидкістю роботи для важких задач та 4 енергоефективних — для простіших.
Блок Neural Engine відповідає за нейронні мережі. Швидкість зросла в 11 разів, порівняно із процесорами Intel. Блок побудований на 16-ядерній частині кристалу Apple Silicone. Фактично, ми матимемо приріст швидкості роботи та автономності ноутбуку (про яку дещо пізніше).
В чип встановлено 8 ядерний графічний процесор, котрий забезпечує приріст в робочих задачах:
Рендер графіки відбувається до 5 разів швидше, ніж це вдавалось MacBook Pro 13 минулого року. Можливо, вдасться запустити декілька ігор для тесту ;)
Екран, як і корпус не змінився із попередніми моделями, він був і залишається еталонним у своєму класі. Діагональ складає 13.3 дюйми із розширенням 2 560 на 1 600 точок, зі щільністю 227 точок на дюйм. Такого екрану вистачить для роботи з текстами, фото- та відеоредакторами.
Матриця підтримує розширене покриття кольорів — DCI P3. Це свідчить про можливість працювати із великою кількістю кольорових профілів (Adobe RGB, sRGB і т.п.).
Ультраяскравий та ультрачіткий екран дозволить вам працювати із фото, відео, текстом, а підтримка TrueTone захисти ваші очі від втоми під час довготривалих робочих сесій. Яскравість 500 ніт дозволить використовувати MacBook в кафе, або ж парку.
Поміж значних змін в MacBook, не варто забувати про елементи, котрі стали для нас звичними, але відіграють не менш важливу роль під час користування технікою Apple.
Після трьох невдалих варіантів клавіатури з механізмом «метелик», Apple повернулись до старого формату «ножиці», але з невеличким оновленням. Така клавіатура відчувається набагато приємніше, ніж попередній варіант. Її хід чіткий, не створює багато шуму та дозволяє опрацьовувати тексти із задоволенням.
Система запису звуку на нових Mac дозволяється отримати студійну якість на звичайний ноутбук. Кількість мікрофонів зросла до 3-ох. Для спілкування в FaceTime таких мікрофонів більш ніж достатньо, а всі Ваші колеги будуть заздрити кришталево чистому звуку.
Сенсорна допоміжна панель у нових MacBook нікуди не зникла. Вона, як і раніше, буде допомагати вам при роботі із Photoshop, FinalCut, та в інших програмах. Окрім допомоги, вона відіграє суттєву візуальну роль. Дуже красива, зручна та незвична.
За безпеку вашої інформації та покупок відповідає сканер відбитку пальця. Це надзвичайно зручно, бо вводити пароль більше непотрібно. І повірте, після 2-3 днів такого користування, повернутись на ноутбук де цього нема ви просто не захочете.
Окрім захисту, покупки в інтернеті стануть безпечнішими та зручнішими. Усе просто. Натискаємо кнопку «купити» та скануємо відбиток. Покупка здійснена.
Візуально, корпус залишився без змін. Як і раніше, у нас доступний варіант Pro 13 у кольорах Space Gray та Silver. Gold чи Rose Gold не плануються. Розміри, роз’єми, форми та клавіатура не підлягали ніяким змінами, оскільки усі зміни в процесорі — новинки.
Найближчим часом він з'явиться на сайті