Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Порівняння MacBook Pro 14 M3 та MacBook Pro 14 M2

Порівняння MacBook Pro 14 M3 та MacBook Pro 14 M2

У світі технологій, де кожна новинка зустрічається з великим зацікавленням, особливу увагу привертають оновлення відомих лінійок продуктів. І от, тільки сьогодні на “Scary Fast” нам анонсували модель MacBook Pro 14, ми відразу вирішили порівняти основні відмінності між процесорами M2 та M3. Навіть на перший погляд стає зрозумілим, що зміни суттєві. Ця стаття пропонує детальне порівняння між двома моделями, від їх процесорних можливостей до дизайнерських нововведень, щоб допомогти користувачам та ентузіастам техніки визначити, яка модель найкраще відповідає їх потребам та очікуванням.

Порівняння MacBook Pro 14 M3 та MacBook Pro 14 M2


Процессор

Вибір між MacBook Pro 14 з новим чіпом M3 та його попередником із M2 є не лише питанням технічних характеристик, а й оцінкою впливу передових технологій на ефективність та продуктивність щоденної роботи.


Збільшена продуктивність

 • M3. Оснащений новітньою архітектурою, Apple M3 пропонує значне підвищення продуктивності. За оцінками Apple, M3 Pro на 20% швидше, ніж M2 Pro, а M3 Max — вдвічі швидше за M2 Max.
 • M2. Поки що залишається на позиціях своєї попередньої архітектури, яка не може конкурувати зі швидкодією M3.


Вдосконалена технологія виготовлення

 • M3. Виготовлений за 3-нм технологічним процесом, що забезпечує вищу ефективність та кращу енергоефективність.
 • M2: Базується на 5-нм технопроцесі, який, хоч і потужний, але поступається перед 3-нм технологією.


Більший обсяг оперативної пам'яті

 • M3. З M3 Max, MacBook Pro тепер може підтримувати до 128 ГБ оперативної пам'яті, забезпечуючи величезні резерви для найвимогливіших завдань.
 • M2. Максимум до 32 ГБ оперативної пам'яті, що може бути недостатнім для деяких професійних завдань.


Більша енергоефективність

 • M3. Завдяки новому технологічному процесу, M3 обіцяє кращу енергоефективність, що є критично важливим для портативних пристроїв.
 • M2. Хоча і ефективний, але не може змагатися за енергоефективністю з новішим M3.


Орієнтовані на майбутнє технології

 • M3. Включення таких технологій, як трасування променів та динамічне кешування, готує платформу для майбутніх інновацій та програм.
 • M2. Несе в собі менше інноваційних технологій порівняно з M3, можливо відставаючи у трендах розвитку технологій.

Обираючи між MacBook Pro 14 M3 та M2, користувачам варто зважати на переваги більш свіжої моделі з M3, які полягають не лише в покращеній продуктивності та енергоефективності, а й у здатності задовольнити вимогливі потреби майбутнього завдяки інноваційним технологіям, які вона вносить.

Порівняння MacBook Pro 14 M3 та MacBook Pro 14 M2


Екран

Розглядаючи дисплеї MacBook Pro 14 M3 та M2, ми бачимо, що обидві моделі пропонують високоякісні екрани, але деякі ключові відмінності роблять новішу модель ще привабливішою для користувачів, які шукають “гарну картинку”.

Переваги дисплея MacBook Pro 14 M3 порівняно з MacBook Pro 14 M2:

 1. Яскравість SDR. MacBook Pro 14 M3 має вищу яскравість SDR (600 ніт) порівняно з MacBook Pro 14 M2. Це забезпечує чіткіші, жвавіші зображення в стандартному динамічному діапазоні.
 2. Ліпша оптимізація та адаптивність. Обидва дисплеї використовують технологію ProMotion з адаптивною частотою оновлення до 120 Гц, але M3 може мати покращення в алгоритмах управління цією технологією, забезпечуючи більш плавне та адаптивне відображення змісту.

Крім того, покращена система управління частотою оновлення робить M3 більш привабливим вибором для тих, хто віддає перевагу вищій якості візуального контенту.

Порівняння MacBook Pro 14 M3 та MacBook Pro 14 M2


Графічна продуктивність

Аналізуючи графічні процесори MacBook Pro 14 M3 та M2, ми бачимо значний стрибок у продуктивності та технологічних можливостях в новішій моделі, що важливо для професіоналів у галузі дизайну та відео-рендерингу.

Основні переваги графічного процесора M3:

 • Підвищена продуктивність. Графічна продуктивність M3 Pro на 40% вища порівняно з M1 Pro. Особливо вражає 40-ядерний графічний чип M3 Max, який швидший, ніж M2 Max, що свідчить про значний прогрес у порівнянні з попередньою генерацією.
 • Технологія трасування променів. MacBook Pro 14 M3 використовує апаратне трасування променів для забезпечення реалістичнішого рендеринга графіки. Ця технологія, не присутня на M2, є важливою для сучасних ігор та професійних додатків для 3D-моделювання.
 • Удвічі краща продуктивність рендеринга. Завдяки удосконаленій архітектурі GPU, продуктивність рендеринга в MacBook Pro 14 M3 виросла більше ніж вдвічі, що особливо критично для вимогливих завдань, таких як 3D-моделювання та візуалізація.

З урахуванням значного MacBook Pro 14 M3 явно перевершує свого попередника, забезпечуючи користувачам потужний інструмент для виконання навіть вимогливих графічних завдань.

Порівняння MacBook Pro 14 M3 та MacBook Pro 14 M2


Батарея

Оцінюючи ефективність використання батареї в MacBook Pro 14 M3, Apple зробила все, щоб йти назустріч вимогам користувачів, пропонуючи триваліший час автономної роботи та забезпечуючи стабільну продуктивність незалежно від джерела живлення.

В порівняні з попередньою моделлю новинка має наступні переваги:

 1. Триваліший час роботи від акумулятора. MacBook Pro 14 M3 пропонує до 22 годин роботи від акумулятора, що є значним поліпшенням у порівнянні з більш ранніми моделями. Це розширює можливості використання ноутбука у подорожах або під час тривалих робочих сесій без доступу до розетки.
 2. Стабільна продуктивність. Нові моделі забезпечують однакову продуктивність як при підключенні до електромережі, так і при роботі від батареї. Це означає, що користувачі можуть розраховувати на постійну високу продуктивність незалежно від того, чи підключений ноутбук до джерела живлення.

Завдяки подовженому часу роботи від акумулятора та гарантованій стабільності продуктивності при роботі на батареї, MacBook Pro 14 M3 значно випереджає попередні моделі. Це робить його ідеальним варіантом для професіоналів, яким потрібна максимальна мобільність та надійність в роботі протягом тривалого часу, без необхідності частого підзаряджання.

Порівняння MacBook Pro 14 M3 та MacBook Pro 14 M2


Дизайн

При проектуванні MacBook Pro 14 M3, Apple зосередилася на вдосконаленні вже наявного дизайну, додавши нові колірні варіанти та покращивши матеріали, зберігаючи при цьому класичні риси популярної моделі.

Дизайн презентованої моделі порівняно з попередніми:

 • Збереження зовнішнього вигляду та розташування портів. Корпус та дизайн MacBook Pro 14 M3 не відрізняються від попередніх моделей, забезпечуючи знайомий та перевірений часом трендовий вигляд. також варто відзначити однакове розташування портів та наявність вирізу під камеру.
 • Новий колір. Новий космічний чорний колір корпусу стає знаковою особливістю цієї моделі, привертаючи увагу користувачів. завдяки цій особливості модель виглядає більш сучасно.
 • Зменшення видимості відбитків та потертостей. Завдяки новітнім технологіям анодування, чорний корпус MacBook Pro 14 M3 менше схильний до появи відбитків пальців та забруднень. Однак питання стійкості до подряпин та потертостей залишається відкритим.

У підсумку, Apple зуміла зберегти перевірену часом елегантність та функціональність дизайну MacBook Pro, вносячи лише необхідні корективи та покращення.

Враховуючи низку технічних вдосконалень та нововведень, MacBook Pro з процесором M3 може пропонувати суттєві переваги в плані продуктивності та функціональності порівняно з попереднім поколінням. І вже дуже скоро ці переваги можна буде оцінити на власному досвіді.