Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Як перетворити відео на GIF на iPhone?

Як перетворити відео на GIF на iPhone?

Анімовані відеоролики у форматі GIF — це один з найпопулярніших форматів контенту на просторах соціальних мереж. Винайдені в 1987 році зациклені беззвучні відеокліпи можна знайти всюди в Інтернеті, від сайтів до платформ обміну повідомленнями. Найчастіше "гіфки" використовуються для вираження емоцій, обміну ідеями або просто для того, щоб змусити людей сміятися.

Завдяки невеликій вазі та тривалості, файли GIF швидко завантажуються і відтворюються автоматично. І цей факт став ключовим у популярності такого формату, адже відправляються та завантажуються гіфки миттєво і без особливих зусиль з боку користувача. Щобільше, завдяки додатку Apple Shortcuts ви можете швидко і легко перетворювати відеокліпи на GIF-файли на своєму Apple iPhone та Apple iPad.

Як створити GIF з відео на Айфон?

  • Відкрийте програму Shortcuts (Команди).
  • На вкладці "Галерея" знайдіть розділ "Усі GIF!".
  • Оберіть команду "Відео в GIF-файл" та натисніть "+".
  • Запустіть команду, торкнувшись її на вкладці Мої команди.

як зробити з відео GIF на iPhone
Вам буде представлений список відео з вашої фототеки, які ви можете перетворити на GIF. Оберіть кліп, який потрібно конвертувати. Якщо відео надто довге, вам буде запропоновано обрізати його, перетягнувши шеврони на будь-який кінець кліпу.

Після цього натисніть кнопку Зберегти. Натисніть кнопку «Поділитись» під попереднім переглядом, щоб зберегти зображення, або виберіть спосіб обміну. Закінчивши, натисніть "Готово".

як зробити гіфку з відео на айфоні

Якщо вам потрібний більший контроль при створенні власних GIF-файлів, розгляньте можливість використання спеціального інструменту для створення GIF-файлів, таких як GIPHY. Програму можна завантажити безкоштовно, вона включає додаткові параметри, включаючи наклейки та ефекти, які можна застосувати до ваших творінь.