Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Поради, які прискорять ваш iPhone

Поради, які прискорять ваш iPhone

Старіння смартфонів — це неминучий процес, подібний до того, як зникає аванс до отримання заробітної плати. Рано чи пізно, кожен гаджет, навіть ваш вірний iPhone, починає нагадувати про свій "пенсійний вік" та потребує заміни. Але якщо ваш гаманець не так налаштований? як ви на постійні покупки нових пристроїв, а останнє оновлення вашої яблучної техніки було не так давно, і ви вже помічаєте, що смартфон рухається зі швидкістю впертого равлика, не впадайте у відчай! Є кілька чудових та, відверто кажучи, досить простих порад, які можуть повернути iPhone або iPad колишню молодість та швидкість. І найкраще в тому, що ці поради не потребують магічної палички чи машини часу — просто трохи вашої уваги та часу.

Поради, які прискорять ваш iPhone


Жорстке перезавантаження

iPhone працює, як лінивий ведмідь після зимової сплячки? Пора дати йому невелику "шокову терапію" із жорстким перезавантаженням. Це швидко та ефективно повертає йому енергію. При цьому процесі видаляються всі непотрібні файли, а програми, які вже майже заснули у оперативній пам'яті, пробуджуються. Ось як це зробити:

  • Натисніть та швидко відпустіть кнопку збільшення гучності.
  • Повторіть це з кнопкою зменшення гучності.
  • Тримайте кнопку блокування, поки не побачите логотип Apple.

Робіть цю процедуру хоча б раз на кілька тижнів, і ви помітите, що iPhone починає працювати, як заведений. Регулярне перезавантаження допомагає уникати будь-яких проблем із швидкістю, наче машина часу, яка завжди забирає в моменти, коли все працює ідеально.

Вимкнення поліпшених анімацій

Якщо ви коли-небудь захоплювалися тим, як програми на iPhone вишукано складаються й розгортаються, наче танцюючі балерини, ви також могли помітити, що ця анімаційна краса може трохи уповільнити гаджет. Як елегантний спосіб рішення цієї дилеми, Apple запропонувала інструмент, який дозволяє відключити всі ці витончені анімації:

  • Відкрийте налаштування та перейдіть до “Універсального доступу”.
  • У розділі “Зір” знайдіть “Рух”.
  • Активуйте опцію “Зменшення руху”.

Тепер iPhone буде виконувати всі дії без анімацій, прямо і без зайвих рухів, як секретний агент на завданні. Ця функція особливо корисна для старших моделей, як, наприклад, iPhone 6 Plus, де кожна анімація могла бути справжнім випробуванням для оперативної пам'яті. Відключення анімацій може вдихнути нове життя в iPhone, надаючи йому швидкості, ніби ви щойно замінили літні шини на своєму авто на новенькі, спортивні. Тож якщо ви готові жертвувати деякими візуальними смаколиками заради швидкості та стабільності, "Зменшення руху" – ваш вибір.

Зупинення автоматичного оновлення контенту

На iPhone та iPad існує функція, яку профі зазвичай відключають на своїх пристроях, оскільки не знаходять для неї практичного застосування. Це фонове оновлення контенту. За задумом, ця функція мала б прискорювати завантаження даних в програми, щоб у момент відкриття у вас уже була вся необхідна інформація, уникаючи зайвого очікування. Однак, як показує досвід, це оновлення контенту впливає не лише на тривалість автономної роботи iPhone, але й на його швидкодію, адже частина ресурсів використовується для підтримки цієї функції. З огляду на те, що відчутну різницю при відкритті програм з увімкненим або вимкненим оновленням контенту важко помітити, є сенс відключити цю функцію:

  • Перейдіть до налаштувань на iPhone та знайдіть розділ “Загальні”.
  • Виберіть “Оновлення контенту”.
  • Натисніть на “Оновлення контенту” у верхній частині екрана.
  • Встановіть позначку на “Вимк.”.

Після цього програми більше не будуть в фоновому режимі завантажувати дані без вашого відома. Варто зазначити, що відключення оновлення контенту не вплине на push-повідомлення – вони продовжуватимуть надходити як завжди, без затримок. Але ви точно помітите покращення в часі роботи від акумулятора та загальній швидкодії вашого iPhone.

Поради, які прискорять ваш iPhone


Контроль над об’ємом вільної пам’яті

Ще один фактор, який може перетворити ваш iPhone у повільного члена цифрового марафону — це нестача пам'яті. Це не лише зменшує швидкість роботи пристрою, але й може призвести до низки неприємностей, як-от зависання на логотипі Apple при перезавантаженні, неможливість введення пароля для розблокування чи проблеми з підключенням до Wi-Fi. Тож радимо зберігати 10-15% від загальної ємності накопичувача вільними, аби уникнути цього цифрового головного болю.

Якщо ж ви побоюєтеся втратити важливі дані, рішенням може бути видалення невикористовуваних програм. Це означає, що сама програма буде видалена з вашого смартфона, але всі дані в ній залишаться недоторканими. Це особливо корисно для ігор, де розмір самої програми може значно перевищувати об’єм збережених файлів. Для цього просто відвідайте "Сховище iPhone" у налаштуваннях та натисніть "Завантажити програму". Однак будьте обережні та не видаляйте ті програми, які більше не доступні в App Store, оскільки в такому випадку вам доведеться використовувати iMazing чи інші альтернативні методи для їх повторної установки.