Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

У чому різниця між e-Sim, Global та UA версіями iPhone?

У чому різниця між e-Sim, Global та UA версіями iPhone?

Модельний ряд Apple iPhone може похизуватись не лише широким спектром кольорів та низкою різних ємностей вбудованого сховища. Розробники з Купертіно також передбачили наявність кількох версій фірмових смартфонів, функціонал та можливості яких незначно відрізняються, залежно від регіону, для якого призначений iPhone. 

На ринку України найчастіше зустрічаються три версії Айфонів, які також представлені на сторінках інтернет-магазину Ябко: Global, e-Sim та UA. Та чи є між ними вагомі відмінності, що можуть вплинути на вибір? Пропонуємо коротко познайомитись з особливостями кожної з версій.

У чому різниця між версіями?

Версія Global. Це пристрої, що є міжнародними смартфонами, які мають гарантію від Apple, але безкоштовне обслуговування в Україні можливе тільки в мережі Ябко з використанням гарантії, наданої самим Ябко.

Версія e-Sim. Це смартфони з підтримкою e-Sim, що розроблені для американського ринку. Основна (і єдина) відмінність — відсутність фізичних слотів для SIM-карт. Гарантійний термін на ці пристрої становить 1 рік від Apple, але в Україні безкоштовне обслуговування можливе тільки з використанням гарантії, наданої у Ябко.

Версія UA. Дані смартфони призначені для українського ринку і їх можна обслуговувати протягом усього гарантійного терміну безкоштовно у мережі Ябко та у будь-яких авторизованих сервісних центрах в Україні. На дану техніку надається гарантія 1 рік.

Загалом, функціональних відмінностей між Global та UA немає, а от варіант e-Sim — ідеально підійде для користувачів, що призвичаїлись до використання електронних SIM і не потребують слота для фізичної карти мобільного оператора.

У чому різниця між e-Sim, Global та UA версіями iPhone?