Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Як захистити від крадіжки інформації iPhone

Як захистити від крадіжки інформації iPhone

Продукти Apple славляться своєю високою безпекою, і однією з ключових особливостей є вбудований захист від крадіжки. Ця функція розроблена таким чином, що не заважає звичайному використанню пристрою, але значно підвищує рівень його безпеки.

Чому важливо активувати захист від крадіжки?

Активація захисту від крадіжки на iPhone є важливим кроком для забезпечення безпеки вашої особистої або ж професійної інформації. У випадку втрати або крадіжки телефону, ця функція обмежить доступ до даних, ускладнюючи можливість їх незаконного використання.

Особливості захисту від крадіжки

Після активації захисту, якщо системи ідентифікації користувача (наприклад, TouchID або FaceID) тимчасово не працюють, ви все одно зможете використовувати основні функції телефону, такі як дзвінки, SMS та використання додатків. Однак не можна буде змінювати пароль від AppleID або налаштування біометричних систем, а також переглядати збережені паролі.

Як захистити від крадіжки інформації iPhone


Як активувати захист від крадіжки на iPhone?

 • Оновлення iOS: Переконайтеся, що телефон оновлений до останньої версії iOS. Для цього перейдіть у "Налаштування" > "Загальні" > "Оновлення програмного забезпечення" і встановіть доступні оновлення.
 • Активація функції: Відкрийте "Налаштування" та виберіть "FaceID і код-пароль" або "TouchID і код-пароль" в залежності від вашої моделі iPhone. Потім знайдіть опцію "Захист вкраденого пристрою" і активуйте її, натиснувши на "Увімкнути захист".
 • Деактивація захисту: Якщо ви повернулися у безпечне місце і хочете вимкнути цю функцію, просто повторіть ці кроки і вимкніть захист.


Додаткові заходи безпеки

 • Не передавайте iPhone незнайомцям. Навіть якщо вам здається, що причина для цього звучить переконливо.
 • Зберігайте пристрій у безпечному місці. Не залишайте ваш пристрій без нагляду у громадських місцях.
 • Уникайте сторонніх зарядних пристроїв і незахищених Wi-Fi мереж. Вони можуть бути використані для незаконного доступу до вашого пристрою.
 • Регулярно робіть резервні копії. Це дозволить вам відновити ваші дані у випадку втрати або крадіжки пристрою. Використовуйте iCloud або iTunes для створення резервних копій.
 • Використовуйте функцію "Знайти iPhone". Вона дозволяє відстежувати місцезнаходження вашого пристрою, блокувати його або видаляти всі дані на випадок крадіжки. Активуйте цю функцію в "Налаштування" > [Ваше ім'я] > "iCloud" > "Знайти iPhone".
 • Встановіть складний код доступу. Це додатково захистить ваші дані. Уникайте простих комбінацій, таких як "1234" або "0000".
 • Будьте обережні з повідомленнями та додатками. Не відкривайте підозрілі посилання або завантажуйте додатки з ненадійних джерел. Це може призвести до витоку особистої інформації або інфікування вашого пристрою шкідливим програмним забезпеченням.
 • Використовуйте двофакторну автентифікацію для вашого Apple ID. Це додатковий рівень захисту, який вимагає підтвердження спроби входу у ваш акаунт з нового пристрою або браузера.
 • Будьте обізнані про останні методи шахрайства. Шахраї часто використовують новітні методи для отримання доступу до вашого пристрою або особистої інформації. Завжди будьте уважні до останніх новин у сфері кібербезпеки.

Захист від крадіжки на iPhone — це важлива функція, яка може значно підвищити безпеку вашого пристрою та особистих даних. Використання цих рекомендацій допоможе забезпечити безпеку вашого iPhone у випадку втрати або крадіжки, а також захистить вашу особисту інформацію від несанкціонованого доступу.