Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Google оголосила свої амбітні цілі на 2024 рік

Google оголосила свої амбітні цілі на 2024 рік

У світі технологій і Інтернету Google є однією з найвпливовіших компаній. Кожен крок, який вони роблять, має величезний вплив на цифрове життя практично кожного користувача Інтернетом. Недавно генеральний директор компанії Сундар Пічаї оголосив про амбітні цілі Google на 2024 рік, розкривши сім ключових напрямків їхньої діяльності. Технологічний гігант в найближчому майбутньому справді вирішив задати нові стандарти, про що свідчить список, наведений нижче.

  • Створення найбільшого, найбезпечнішого та найвідповідальнішого штучного інтелекту у світі. Google вже є однією з провідних компаній у сфері штучного інтелекту. Проте їхня мета — створити не просто найбільший, але й найбільш безпечний та відповідальний штучний інтелект у світі. Вони планують інвестувати в розробку AI, який буде корисним, неупередженим та надійним. Це може мати велике значення для розвитку технологій та їхнього впливу на суспільство.
  • Підвищення рівня знань та постійне навчання. Google завжди ставив акцент на освіту та розвиток. На 2024 рік компанія планує розробити інструменти та технології, які допоможуть людям навчатися, творити та бути продуктивними. Скоріш за все, йдеться про нові освітні платформи, інструменти для розвитку креативності та продуктивності.
  • Створення найкорисніших персональних обчислювальних платформ, пристроїв. Google посилить інвестування в розробку Android та Chrome. Вони планують полегшити використання комп'ютерів і смартфонів, роблячи їх максимально корисними для користувачів.

Google оголосила свої амбітні цілі на 2024 рік

  • Надання організаціям/розробникам можливості впроваджувати власні корисні інновації в Google Cloud. Google також зосередиться на розвитку своєї хмарної платформи — Google Cloud. Вони планують сприяти впровадженню інновацій для підприємств, полегшуючи зберігання, керування та аналіз даних.
  • Надання найнадійніших у світі продуктів і платформ. Безпека та конфіденційність завжди були важливими для Google. Вони продовжать приділяти першочергову увагу цим питанням у своїх продуктах та сервісах, намагаючись зробити їх найнадійнішими на світі.
  • Створення більш інклюзивного та справедливого Google. Компанія планує зосередитися на створенні більш інклюзивного та справедливого робочого місця. Мається на увазі поліпшення диверсифікації персоналу та створення умов рівних можливостей для всіх співробітників.
  • Підвищення ефективності та продуктивності компанії. Google завжди працював над оптимізацією своєї діяльності. На 2024 рік вони продовжать цей процес, щоб зробити компанію більш ефективною і зекономити кошти.

Оголошені цілі Google свідчать про їхню амбіційність і готовність до подальшого розвитку. Ми можемо очікувати на інновації та поліпшення технологій в найближчому майбутньому, в цьому можна не сумніватися.