Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Які 5 нових функцій отримали пристрої на Android

Які 5 нових функцій отримали пристрої на Android

На CES 2024 Google представила ряд нових інноваційних функцій для Android, що спрямовані на підвищення зручності та інтеграції різних пристроїв. Ці нововведення покликані зробити використання пристроїв на Android зручнішим, а досвід комфортнішим. Крім того, деякі з них — це реакція на зміни в сучасному світі технологій.

Quick Share (швидкий обмін даними)

Спільно з Samsung, Google розробила функцію Quick Share, що дозволяє користувачам Android і Chromebook безперешкодно ділитися контентом між різними пристроями. Ця функція також буде вбудована у вибрані моделі ноутбуків Windows, розширюючи можливості обміну даними.

Fast Pair (швидка пара)

З лютого, користувачі Android зможуть легко з'єднуватися з Bluetooth-пристроями за допомогою Fast Pair. Спочатку ця функція буде доступна на Chromecast з Google TV, а потім розшириться на інші пристрої Google TV.

Які 5 нових функцій отримали пристрої на Android


TikTok отримує підтримку Chromecast

У співпраці з TikTok, Google додала підтримку Chromecast у мобільний додаток TikTok, дозволяючи користувачам транслювати відео з TikTok на свої пристрої Chromecast. Цю новинку дуже легко пояснити, адже нині ця соціальна мережа набирає великої популярності серед активних користувачів.

Tap to Cast для телефонів та планшетів Pixel

Google впроваджує нову функцію кастингу для своїх пристроїв Pixel. Тепер користувачі зможуть легко переносити музику з Spotify та YouTube Music з телефону Pixel на Pixel Tablet, якщо вони знаходяться поруч.
Планування поїздок на електромобілі з покращеними картами Google на Android Auto

Користувачі електромобілів, як-от Ford Mustang Mach-E або F-150 Lightning, тепер можуть використовувати Android Auto для обміну інформацією про стан акумулятора з Google Maps у реальному часі. Це полегшує планування поїздок, пропонуючи оптимальні маршрути з урахуванням зарядних станцій і тривалості зарядки. За словами Google, ця функція незабаром стане доступною для інших марок автомобілів, включаючи Nissan та Lincoln.

Ці оновлення підкреслюють стратегію Google направити Android на більш гнучку та інтегровану взаємодію з різноманітними типами пристроїв, створюючи безшовний досвід для користувачів у їхньому повсякденному житті.