купила в популярному кольорі дезерт
дуже класний відчутно тонший та приємніше лежить в руці ніж 14 про
Чудовий девасй
Загалом все, як я і очікувала
Дякую Ябко, що даєте можливість радувати себе новенькими айфонами за приємними цінами🥰
Кожен по своєму гарний, навіть не знаю, на якій моделі зупинитися. Дякую Ябко за можливість купувати улюблені гаджети!
Все таке класне, останнім часом помічаю, що айфони все більше переходять у все більш люксовий сегмент, що робить їх ще привабливішими для покупочки
Ну цього разу це був справжній фурор
Лишили в презентації цю лінійку наостанок, як десерт прямо
Очі розбігаються від цієї палітри
Навіть не знаю... чорний чи дезерт...
Але ще є час подумати))
Оце то річ! Люблю про макс, 12 про макс мені добрих 4 роки прослужив зовсім не нарікаю, але прийшов час обновитися, і тепер я навіть знаю, що візьму