Вибрать город
Закрити
Выдача из магазина и доставка
Доступная доставка
Ваш город ?
Ваш город ?
Да Сменить
(27) Отзывов

Мониторы Gigabyte

Фильтр Фильтр
Фильтр 
Сортировка
Монитор GIGABYTE 24" GS24F14A IPS 175Hz
5 349 грн 4 949 грн
Монитор GIGABYTE 27" G27Q20 IPS 200Hz
9 499 грн 8 799 грн
Игровой монитор GIGABYTE 31.5" VA 180Hz GS32QCA (UA)
11 849 грн 10 989 грн
Монитор GIGABYTE 27" OLED 240Hz MO27Q2 (UA)
27 799 грн 25 849 грн
Монитор GIGABYTE 27" IPS 170Hz M27Q (UA)
10 199 грн 9 489 грн
Игровой монитор GIGABYTE 27" IPS 200Hz G27Q2 (UA)
9 299 грн 8 649 грн
Игровой монитор GIGABYTE 31.5" IPS 160Hz M32UP (UA)
26 849 грн 24 989 грн
Игровой монитор GIGABYTE 34" VA 180Hz G34WQCP (UA)
15 149 грн 14 099 грн
Игровой монитор GIGABYTE 34" GS34WQCA VA 120Hz (UA)
12 249 грн 11 399 грн
Монитор GIGABYTE 27" M27UA IPS 160Hz (UA)
17 199 грн 15 989 грн
Монитор GIGABYTE 27" OLED 240Hz AORUS FO27Q2 (UA)
28 999 грн 26 999 грн
Монитор GIGABYTE 32" OLED 240Hz AORUS FO32U2 (UA)
37 499 грн 34 879 грн
Игровой монитор GIGABYTE 31.5" OLED 165Hz MO32U (UA)
39 649 грн 36 899 грн
Монитор GIGABYTE 27" OLED 360Hz AORUS FO27Q3 (UA)
41 899 грн 38 999 грн
Подробнее о Мониторы
Отзывы клиентов о Мониторы Gigabyte
Общий рейтинг:
5.0 из 5.0 (27)
Сортировка
Олена
5
Вигнутий екран дійсно зручніше, особливо якщо сидіти дуже близько до монітора.
Дивлюся в екран по 12 годин на день – очі не втомлюються.
Час відгуку, "правильну" передачу кольорів прокоментувати не можу, тому що використовую на роботі, щоб дивитися на чорний текст на білому тлі))
Ответ магазина
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
jabko.ua
Марія
5
1. Великий, гарний, вигнутий, 4К.
2. Позаду кріплення під кронштейн.
3. Якась спец примочка, щоб очі не втомлювалися.
4. Підставка стоїть на столі намертво.
5. Брала під офісні проги та доки, кіно.

Сиджу досить близько.
Тепер робочий монік на 24" здається крихіткою)
Працювати за цим після 17" ноуту - блаженство)
Ответ магазина
Доброго дня :) Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку!
Раді, що Ви отримали позитивний досвід покупки у Ябко ❤️
jabko.ua
Христина
5
Купляли на подарунок сину.
Через те, що я довгий час користуюся ноутбуками Asus і задоволена ними, вибирати монітор також почала з цієї фірми.
В першу чергу звернула увагу на дизайн який виділяє монітор поміж інших.
Порадившись з чоловіком вирішили, що й характеристики також на гідному рівні та придбали.
Монітором вже користуємось декілька місяців і син повністю задоволений.
Приємним сюрпризом став матовий дисплей (не звернули увагу відразу на це при виборі).
Ответ магазина
Доброго дня:)

Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Завжди раді бачити Вас :)
jabko.ua
Семен
5
- IPS-панель
- 144 чесних герців без пропуску кадрів
- ШИМ не помічений
- Зовнішній вигляд.
- Великий діапазон нахилу.
- AMD FreeSync Premium
- Зовнішній БЖ.

Стільки переваг, що, за великим рахунком, мені більше сказати нічого, я задоволений.
Ответ магазина
Доброго дня ❤️

Щиро дякуємо за високу оцінку! Чекаємо на Вас знову :)
jabko.ua
Ростислав
5
Придбав монітор на заміну своєму старому.
З коробки монітор навіть на 60 Гц. видає дуже чітку та яскраву, соковита картинка з гарною кольоровою гамою.
Якість збірки прям потішила, все виглядає добротно та якісно.
Стійка досить важка, лапа велика і стійка.
Регулювання по висоті дуже зручне і досить амплітудне, що дозволяє встановити монітор навіть у досить невисоку нішу комп'ютерного столу.
Ответ магазина
Доброго дня :) Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
jabko.ua
Кирило
5
В цілому, відмінне співвідношення ціна/якість.
Зручна ніжка, налаштування по висоті, якість зображення та глибина кольору після стародавнього монітора просто супер.
Я не фахівець у цій галузі, але моя думка, як звичайного користувача – монітор хороший і вартий уваги.
Ответ магазина
Доброго дня:)

Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Завжди раді бачити Вас :)
jabko.ua
Ілля
5
Хотів монітор за прийнятною ціною, з герцовкою більше 60-75 і схилявся до ips.
На мою думку з цієї цінової категорії цей монітор відмінний вибір.
Від монітора очі не болять (при яскравості 50-60%)
Працювати комфортно, зі шрифтами все добре, грати теж чудово.
Є динаміки, вони без басів, не дуже гучні, але добре, що є.
Загалом мене все влаштовує.
Ответ магазина
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
jabko.ua

Оставить отзыв

Оценка
Оценка
Добавить фотографии
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ