0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Чохли для iPhone

Moshi iGlaze Slim Hardshell Case Pearl White for iPhone XR

Передзамовлення
45 $ 1 099 грн

Moshi iGlaze Slim Hardshell Case Powder Blue for iPhone XR

Передзамовлення
45 $ 1 099 грн

Moshi iGlaze Slim Hardshell Case Powder Blue for iPhone XS Max

Передзамовлення
45 $ 1 099 грн

Moshi iGlaze Slim Hardshell Case Taupe Pink for iPhone XR

Передзамовлення
45 $ 1 099 грн

Moshi iGlaze Slim Hardshell Case Taupe Pink for iPhone XS Max

Передзамовлення
45 $ 1 099 грн

Moshi Vitros Slim Clear Case Champagne Gold for iPhone XS Max

Передзамовлення
45 $ 1 099 грн

Moshi Vitros Slim Clear Case Crystal Clear for iPhone XR

Передзамовлення
41 $ 999 грн

Moshi Vitros Slim Clear Case Crystal Clear for iPhone XS Max

Передзамовлення
45 $ 1 099 грн

Чохли для iPhone

Кожного разу після виходу нового iPhone на YouTube з’являється безліч відео, автори яких кидають свої iPhone на різні тверді поверхності таким чином тестуючи їх міцність та витривалість. Ми звичайно у жодному разі не рекомендуємо це робити, та якщо ваш телефон коли-небудь надумає падати то нехай він робить це в надійному чохлі.


Компанія UAG для того аби показати усю надійність своїх кейсів для айфонів зняла відмінний відеоролик на якому показано, як iPhone 6 було піднято на висоту 30 кілометрів і кинуто на Земну поверхню. Звичайно, що смартфон був надійно запакований в фірмовий чохол, тому з ним нічого не сталось, більше того ним одразу можна було починати користуватись.


Такі чохли підійдуть для людей, які ведуть активний спосіб життя. Інколи під час занять спортом не виходить поводитись зі смартфоном акуратно, тому саме в такому випадку вам підійдуть чохли від компанії UAG. Надійність — головне кредо цих кейсів. Також вони мають відмінний зовнішній вигляд, а їх дизайн нагадує елементи байка. Однією з гордостей UAG є легка вага чохлів, якщо зрівнювати їх з іншими ударостійкими кейсами.


Варто виділити три головні причини покупки чохлів:


 — Задня та передня панелі корпусу нових iPhone виготовлені зі спеціального скла, а по боках смартфон зроблений з алюмінію. При необережності такий «голий» гаджет легко може висковзнути з рук і розбитись. Та якщо він буде одягнутий в надійний чохол, то таких курйозів не трапиться. Адже він не лише оберігатиме ваш гаджет, а й запобіжить вислизанню з рук.


 — Один невірний мах руки й ваш смартфон вже лежить на асфальті обличчям у низ. Випадкові удари, падіння — усе це може спричинити тріщини та сколи. Захистити ваш iPhone здатен саме оригінальний чохол. У деяких випадках, хороший кейс може врятувати смартфон і від розлиття на нього рідини.


 — Ну і третій варіант — це люди, які не люблять зливатись з натовпом. Оригінальний чохол підкреслить вашу індивідуальність та зробить смартфон зовсім не схожим на інші. Часто купивши одразу чохол ви зможете зекономити кошти, які б витратили з часом на ремонт.


Кілька компаній розробили для iPhone чохли-бампери. За концепцією такий чохол нагадує рамку та має облягати контури смартфону трішки виступаючи над екраном. Завдяки цьому телефон надійно захищений з усіх сторін навіть при падінні.

На нашому сайті ви можете знайти також чохли-кейси. Такий аксесуар захищатиме ваш телефон не лише зі сторін, а й оберігатиме задню панель. Найпопулярніші такі кейси виготовляються з пластику, шкіри або силікону. Чохли зовсім не впливають на розміри вашого смартфону. Вони легкі та зручні.


Чохол-книжечка — такий аксесуар забезпечить iPhone надійний захист з усіх сторін. За дизайном чохол нагадує кейс з прикріпленою відкидною кришечкою, яка оберігатиме екран вашого смартфону від негативного впливу. Підійдуть вони для солідних людей, які завжди під рукою прагнуть мати не лише телефон, а й картку для безготівкового розрахунку. Найчастіше для виготовлення такого аксесуару використовують натуральну шкіру, тому чохол стане ідеальним доповненням вашого образу. Відмінне поєднання з діловими костюмами та дорогими автомобілями.


Ви ще роздумуєте чи варто робити цю покупку? Однозначно так. Завжди краще перестрахуватись та подумати про безпеку вашого улюбленого гаджета, ніж потім жаліти що не зробили правильний вибір. Адже пам'ятайте, ремонт обходиться дорожче ніж красиві та надійні аксесуари.