0
Кошик
Ваша корзина пуста

Плівки та скло для iPhone


Однозначно потрібно дбати про зовнішній вигляд вашого iPhone. В ЯБКО ви можете придбати додаткові аксесуари, які не лише доповнюють довершеність вашого смартфону, а й стануть надійним захистом у непередбачуваних ситуаціях.

Про захист за допомогою чохла вже й не потрібно говорити, адже у сучасному столітті всі одягають свої гаджети в стильні кейси. Проте одні роблять це, аби урізноманітнити дизайн свого смартфону, а інші аби вберегти від небажаних пошкоджень. Та коли iPhone падає на нерівну поверхню з великої висоти ймовірність того, що він впаде лицевою стороною в низ — дуже велика.

У чому перевага захисту для дисплею?

Проте, щоб жоден камінець не розтрощив дисплей вашого смартфону рекомендуємо укомплектуватись захисним склом. На вигляд це таке ж скло як і дисплей вашого iPhone, тільки у разі падіння, телефон залишиться цілим і не ушкодженим, а весь удар на себе візьме захист. Все що вам залишиться зробити, це прийти у магазин ЯБКО де привітні менеджери допоможуть замінити старе захисне скло на нове. Така процедура перевтілення вашого iPhone триватиме лише декілька хвилин, і все відбуватиметься при вас. Правильно підібраний захист — це збережений чудовий настрій.

Сучасна людина щоденно контактує зі смартфоном. Та інколи ви навіть не замислюєтесь, що один невірний рух рукою і контакт гаджету відбувається не лише з вашим вухом, а й з сережками, які там знаходяться. У жіночій сумці дуже часто буває багато дрібних деталей, які також можуть спричинити подряпини на дисплеї. Для власника пристрою це являється катастрофою, адже з появою таких небажаних гостей на екрані, псується не лише зовнішній вигляд гаджету, а й візуалізація картинки. 


Що обрати: плівку чи скло?

Саме з цих причин рекомендуємо придбати захисну плівку для iPhone. На нашому сайті ви можете знати матові, глянцеві та дзеркальні плівки. Глянцева модель є малопомітною та гладкою, вона легко кріпиться та зовсім не впливає на відтворення зображення. Щодо матового варіанту, то від чудово захищає дисплей вашого смартфону від відблисків. Переглядати відео, тепер буде дуже зручно при різному освітленні.

Захисні плівки мають більш строгий та витриманий стиль, не маючи додаткових декорів. Легко кріпляться та взагалі не збільшують об’єм телефону. Якщо говорити про скло, то воно буває різних кольорів, розроблене спеціально під відтінок та модель iPhone.

Товщина захисного скла зазвичай не перевищує 0,3 мм. Тому такий аксесуар зовсім не буде відчутним на вашому пристрої. Проте він буде надійною бронею для вашого смартфону. У нас на сайті ЯБКО ви можете знайти скло формату 4D, Full Glass та стандартні. Якщо порівнювати плівки та скло, то асортимент цього товару значно більший. Вибір повністю залежить від покупця та його вподобань.

Також важливо взяти до уваги місце зберігання смартфону, інтенсивність використання, принцип експлуатації та особисту удачу. Пам’ятайте, саме за допомогою додаткових аксесуарів ви можете підкреслити свою індивідуальність.

Плівки та скло для iPhone

Захисне скло Full Glass для iPhone 12
15 $ 549 грн
Захисне скло iLera DeLuxe FullCover Glass для iPhone 13 mini
48 $ 1 699 грн
Захисне скло NEU Chatel Corning Glass для iPhone 13 Pro/13
146 $ 5 199 грн
Захисне скло iLera DeLuxe FullCover Glass для iPhone 12 Pro Max
45 $ 1 599 грн
Захисне скло iLera DeLuxe Frosted FullCover Glass для iPhone 13 Pro/13
52 $ 1 849 грн
Захисне скло 3D для iPhone 11 / XR
14 $ 499 грн
Захисне скло iLera DeLuxe FullCover Glass для iPhone 12 mini
42 $ 1 499 грн
Захисне скло 3D для iPhone Xs / 11 Pro
13 $ 449 грн
Плівка X-One для iPhone Xs Max / 11 Pro Max
14 $ 499 грн
Захисне скло Spigen для камери iPhone 11
11 $ 375 грн
Захисна плівка X-One для задньої панелі iPhone 12
11 $ 399 грн
Захисне скло iLera для iPhone 7 Plus / 8 Plus (White)
22 $ 799 грн
Плівка X-One для iPhone 12/12 Pro
14 $ 499 грн
Захисне скло iLera Infinity 2.75D для iPhone 13 Pro Max
35 $ 1 249 грн
Плівка X-One для iPhone 11 Pro
14 $ 499 грн
Захисне скло iLera для iPhone X / Xs / 11 Pro
25 $ 899 грн
Захисне скло Spigen для камери iPhone 11
11 $ 375 грн
Захисне скло 3D для iPhone SE (2020)
10 $ 349 грн
Захисне скло iLera для iPhone 7 Plus / 8 Plus (Black)
22 $ 799 грн
Захисне скло Spigen для камери iPhone 11 Pro/Pro Max
Передзамовлення
11 $ 375 грн
Захисне скло iLera DeLuxe Incognito FullCover Glass для iPhone 13 Pro Max
Передзамовлення
52 $ 1 849 грн
Відгуки про: Плівки та скло для iPhone

Ваша думка важлива для нас

Ваша оцінка
Ваша оцінка
Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат