Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Коли з’явиться перший скляний iPad Pro

Коли з’явиться перший скляний iPad Pro

За інформацією, опублікованою на вебсайті MacRumors, Apple готується до запуску найбільш інноваційного iPad Pro в своїй історії, який очікується навесні 2024 року. Новинка обіцяє бути революційною, включаючи OLED-екрани, процесори M3, а також оновлений дизайн із скляним корпусом та підтримкою MagSafe.

У минулому авторитетний аналітик Марк Гурман із Bloomberg передбачав, що Apple може представити iPad зі скляним заднім корпусом, однак моделі 2022 року зберегли алюмінієві корпуси, а у 2023 році нових версій iPad Pro не було випущено. Зараз, згідно з останніми даними, Apple відклала всі ці інновації до 2024 року.

Коли з’явиться перший скляний iPad Pro


Очікується, що новий iPad Pro отримає оновлений дизайн з закругленими бічними рамками та скляною задньою панеллю, що забезпечить сумісність з бездротовою зарядкою та системою MagSafe. Це означає, що користувачі зможуть використовувати магнітні док-станції та режим "Очікування", схожий на iPhone.

Розмір екранів планшетів буде збільшено до 11 та 13 дюймів, а перехід на OLED-екрани стане прем'єрою для iPad. Покращення продуктивності передбачається завдяки впровадженню нового чіпу M3. Оновлення також торкнуться аксесуарів, зокрема Apple Pencil та клавіатури Magic Keyboard.

Публіка очікує на офіційну презентацію нових iPad Pro з 11 та 13-дюймовими екранами у першому кварталі 2024 року, де будуть представлені всі ці нові та захоплюючі функції.