Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Apple випустила оновлення iOS 17.2

Apple випустила оновлення iOS 17.2

З неабияким очікуванням світова технологічна спільнота зустріла випуск останньої версії операційної системи від Apple — iOS 17.2. Це оновлення, яке після ретельного тестування нарешті вийшло у стабільну версію, пропонує ряд значущих змін та вдосконалень, спрямованих на поліпшення якості користувачів. Від нововведень у стандартних додатках до підвищення безпеки, iOS 17.2 обіцяє перевершити очікування як завзятих фанатів Apple, так і звичайних користувачів. Ця оновлена версія системи не лише вдихає нове життя у пристрої, але й забезпечує підвищений захист та стабільність, що є надзвичайно важливим у сучасному світі високих технологій.

Apple випустила оновлення iOS 17.2


Новий додаток Journal

Однією з найбільш інтригуючих новинок у iOS 17.2 є запровадження додатку Journal. Це інноваційне рішення від Apple, яке відкриває нові горизонти для збереження та організації особистих думок, вражень та спогадів. Журнал (Journal) створений для того, аби користувачі могли легко фіксувати свої думки, відчуття та переживання, збираючи в особливому місці свої найцінніші моменти життя.

Інтелектуальні алгоритми, вбудовані у Journal, автоматично групують записи за темами, створюючи унікальні колекції спеціальних моментів, що відображають різноманітні аспекти життя користувача — від повсякденних до знакових подій.

Крім цього, додаток пропонує ряд корисних інструментів для зручності користування: від удосконалених фільтрів для швидкого пошуку записів до можливості показувати записи з вкладеннями. Також Journal забезпечує регулярні нагадування для стимулювання регулярного ведення записів, а також надійний захист конфіденційності через Touch ID або Face ID. Функція синхронізації з iCloud забезпечує безпечне зберігання даних, які завжди будуть під рукою.

Оновлення безпеки

Apple завжди надавала велике значення захисту даних та конфіденційності своїх користувачів, і ця остання версія продовжує цю традицію, вносячи важливі зміни для підвищення рівня безпеки пристроїв.

На сайті Apple Support наголошується, що це оновлення включає у себе вдосконалення, спрямовані на зміцнення захисту iPhone від зовнішніх загроз. Це означає, що користувачі отримують ще більш надійний захист від потенційних кібератак та вразливостей.

Компанія взяла на себе відповідальність не розголошувати, не обговорювати та не підтверджувати проблеми безпеки до проведення детального розслідування і випуску відповідних патчів або оновлень. Ця політика є частиною загальної стратегії забезпечення безпеки, що дозволяє Apple ефективно боротися з вразливостями, не створюючи додаткових ризиків для користувачів.

Крім того, на сторінці безпеки продуктів Apple користувачі можуть знайти додаткову інформацію та рекомендації щодо підтримки безпеки своїх пристроїв.

Виправлення помилок

Оновлення iOS 17.2 включає ряд виправлень помилок, що стосуються ключових функцій та служб Apple. Ці зміни спрямовані на поліпшення загального користувацького досвіду та підвищення ефективності пристроїв.

 • AirDrop. Одним з видозмінених елементів є функція AirDrop. Apple внесла нові варіанти розподілу контактів у цій службі, що робить процес обміну файлами та контактною інформацією ще зручнішим та швидшим для користувачів.
 • Apple Music. В Apple Music з'явилися нові опції для керування "Улюбленими піснями", що дозволяє користувачам швидко знаходити та організовувати свої улюблені треки. Крім того, була додана можливість вимкнення історії прослуховування, щоб користувачі могли краще контролювати свої музичні переваги та рекомендації.
 • Зарядка iPhone. Всі моделі iPhone 13 та iPhone 14 тепер підтримують новітнє зарядне устройство Qi2, що сприяє більш ефективному та зручному процесу заряджання. Також була виправлена помилка, яка іноді заважала беспроводному заряджанню у деяких автомобілях.
 • Кнопка дії. На моделях iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max з'явилася можливість налаштувати кнопку дії для виконання перекладу фраз або спілкування на іншій мові, розширюючи функціональність пристрою.
 • Новий віджет "Цифровий годинник": Новий віджет дозволяє швидко переглядати час на головному екрані або у режимі очікування.
 • Автозаповнення. Ця функція тепер може розпізнавати поля в PDF-файлах та інших формах, що дозволяє легко додавати інформацію, наприклад, імена та адреси з контактів.

Ці важливі зміни та доповнення свідчать про постійне прагнення бренду до вдосконалення своїх продуктів та послуг.

Apple випустила оновлення iOS 17.2


Функції камери в iOS 17.2 для iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max

Оновлення iOS 17.2 вносить значні удосконалення у камеру iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max, забезпечуючи користувачам нові та розширені можливості зйомки.

 • Просторове відео. З новим програмним забезпеченням користувачі iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max тепер можуть знімати просторове відео. Ця функція дозволяє записувати відео з просторовими ефектами, які можна переглядати у тривимірному форматі за допомогою гарнітури Apple Vision Pro. Це додає новий рівень інтерактивності та занурення у відеозапис.
 • Покращене фокусування. Камери iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max отримали покращену швидкість фокусування, особливо на маленьких об'єктах, які знаходяться далеко. Це підвищує точність та якість знімків, забезпечуючи більш чіткі та деталізовані фотографії навіть у складних умовах зйомки.

Ці нововведення в камері iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max розкривають додаткові можливості для користувачів, які прагнуть до якісної фото- та відеозйомки.

Поліпшення в програмі "Повідомлення"

Оновлення iOS 17.2 вносить кілька значних поліпшень у програму "Повідомлення" на iPhone, забезпечуючи користувачам більше гнучкості та контролю над своїми спілкуваннями.

 • Перехід до непрочитаних повідомлень. Нова функція дозволяє користувачам швидко перейти до першого непрочитаного повідомлення в обговоренні. Це полегшує навігацію у довгих чатах та допомагає не втратити важливу інформацію.
 • Додавання стікерів у повідомлення. Користувачі тепер можуть безпосередньо додавати стікери до повідомлень через контекстне меню. Це додає більше індивідуальності та веселощів у спілкуванні.
 • Зміна форми образів Memoji. iOS 17.2 дозволяє користувачам змінювати форму будь-якого образу Memoji, надаючи ще більше можливостей для персоналізації цих віртуальних аватарів.
 • Функція перевірки ключових контактів. Нова функція надає автоматичні сповіщення та коди перевірки контактів, коли це необхідно, для підтвердження справжності контактів.
 • Повідомлення про небажаний вміст у стікерах. Ця функція допомагає уникнути несподіваного відображення "небажаних" стікерів у повідомленнях, забезпечуючи користувачам більше контролю над тим, що вони бачать.

Ці поліпшення в програмі "Повідомлення" роблять спілкування більш приємним та персоналізованим.

Apple випустила оновлення iOS 17.2


Оновлення програми “Погода”

Оновлення Погоди в iOS 17.2 включає наступні нові можливості та віджети, які забезпечують користувачам детальний та інтерактивний огляд погодних умов:

 • Прогноз опадів. Оновлена система тепер включає докладний прогноз опадів на наступні 10 днів, інформуючи користувачів про вірогідність дощу чи снігу у визначений день.
 • Нові віджети. iOS 17.2 представляє різноманітні нові віджети для програми "Погода", включаючи: Прогноз опадів на наступний годину, Щоденний прогноз, Відображення часу сходу та заходу сонця, Дані про поточні умови (якість повітря, відчутна температура, швидкість вітру).
 • Знімок карти вітрів. Ця функція дозволяє користувачам швидко переглядати типові показники вітру та відкривати анімований шар карти вітрів для підготовки до прогнозованих умов на наступні 24 години.
 • Інтерактивний місячний календар. За допомогою цього календаря користувачі можуть візуалізувати фазу Місяця в будь-який день наступного місяця.

Ці оновлення значно покращують досвід користувачів з програмою "Погода" в iOS 17.2, надаючи їм більше інструментів та інформації для планування своєї діяльності з урахуванням погодних умов.

Інструкції з оновлення

Щоб оновити ваш iPhone до останньої версії iOS 17.2, спершу важливо створити резервну копію даних за допомогою iCloud або комп'ютера. Це гарантує збереження вашої інформації у випадку будь-яких проблем під час оновлення. Перед запуском оновлення переконайтеся, що ваш iPhone підключений до джерела живлення і має стабільне з'єднання з Wi-Fi, щоб уникнути переривань під час процесу.

Для запуску оновлення перейдіть у меню "Налаштування", виберіть "Основні", потім "Оновлення ПЗ" і виберіть необхідне оновлення програмного забезпечення. Після цього натисніть "Встановити зараз" або, якщо з'являється кнопка "Завантажити і встановити", натисніть її, введіть свій код доступу і підтвердіть встановлення.

Як альтернативу, можна налаштувати автоматичне оновлення вашого iPhone ночами, коли пристрій заряджається та підключений до Wi-Fi. Для цього в меню "Налаштування" виберіть "Основні" та "Оновлення ПЗ", включіть параметр "Завантажити iOS-оновлення" та "Встановити оновлення iOS". Це дозволить пристрою автоматично оновлюватися до останньої версії iOS, забезпечуючи доступ до всіх нових функцій та поліпшень без необхідності ручного втручання.