Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Як змінюється час тримання заряду iPhone після оновлення до iOS 17.3

Як змінюється час тримання заряду iPhone після оновлення до iOS 17.3

Після виходу iOS 17.3 пройшло досить багато часу, і це дає нам можливість зробити певні проміжні висновки. Оновлення не призвело до радикальних змін і практично не внесло нових функцій, але воно принесло стабільність для різних моделей iPhone. Варто відзначити, що багато користувачів нарешті вирішили оновити свої пристрої з iOS 16 до цієї оновленої версії. Проте деякі ризикнули це зробити з певними обережностями, оскільки чули про проблеми зі швидким розрядженням батареї на iPhone. З урахуванням того, що в попередніх випусках ця проблема відчутно зменшувалася, є певна надія, що iOS 17.3 не негативно вплине на тривалість роботи акумулятора. Однак, як завжди, рекомендується перевірити це за допомогою традиційних методів тестування.

Як змінюється час тримання заряду iPhone після оновлення до iOS 17.3


Що нового в версії 17.3 iOS?

У новій версії операційної системи iOS 17.4, компанія Apple зосередилася не лише на впровадженні нових функцій, таких як захист від крадіжки та можливість створення спільних плейлистів в Apple Music, але також приділила увагу виправленню помилок. Це було чітко вказано в примітках до оновлення.

Однією з важливих виправлених проблем у iOS 17.3 була вразливість у WebKit, яке використовується в браузері Safari та інших веб-переглядачах. Ця вразливість могла бути використана зловмисниками, й, можливо, вона призводила до втрати сигналу стільникової мережі.

Також виправлення охопили інші програми, такі як Пошта, Швидкі команди, а також апаратний прискорювач Neural Engine. Проте в примітках не було зазначено жодної інформації про проблеми зі швидким розрядженням батареї, хоча це завжди було актуальним питанням. Нещодавні дані не вказують на жодні проблеми з тривалістю роботи батареї у цій версії, але все одно рекомендується бути обачливим.

Як змінюється час тримання заряду iPhone після оновлення до iOS 17.3


Як щодо тримання заряду після оновлення?

Після виходу iOS 17.2.1, користувачі помітили проблеми зі швидким розрядженням батареї. Це оновлення виходило досить несподівано і без відомих пояснень від Apple. Проте пізніше стало відомо, що основною метою цього оновлення було виправлення помилок та вразливостей, зокрема, проблеми з розрядкою батареї в деяких азіатських країнах. Однак ці виправлення не розповсюдилися на всі регіони, й інші користувачі залишилися зі старими проблемами.

Декілька днів після виходу iOS 17.3, коли оновлення вже "усілося" на айфонах, блогер iAppleBytes опублікував відео, в якому він вирішив перевірити тривалість роботи різних моделей iPhone після цього оновлення і порівняти її з попередніми версіями.

Зазначені результати тестів після оновлення до iOS 17.3 для різних моделей iPhone представлені нижче:

  • iPhone SE 2020 продемонстрував стабільну автономність, практично не зазнавши змін після оновлення.
  • iPhone XR показав покращення у тривалості роботи, тримаючи заряд довше після встановлення iOS 17.3.
  • iPhone 11 продемонстрував додатковий час роботи після оновлення, що робить його ще привабливішим для користувачів.
  • iPhone 12 та iPhone 13, хоч і зазнали невеликого зменшення тривалості роботи, проте це зміни не є критичними і не вплинуть на загальний досвід користувача.

Як бачимо, практично всі моделі iPhone показали збільшення тривалості роботи після оновлення до iOS 17.3. Це може свідчити про те, що інженери в Apple серйозно підійшли до роботи над цією версією операційної системи. На даний момент, час роботи iPhone повернувся до показників, які були характерні для попередніх версій iOS 16.

Також важливо зауважити, що ці дані є приблизними та можуть відрізнятися в реальних умовах використання. Тести проводилися у бенчмарку, і результати можуть бути неточними. У більшості випадків, реальна тривалість роботи батареї може залишитися на прийнятному рівні, і користувачам можна сміливо оновлювати свої пристрої до iOS 17.3 без серйозних страхів щодо зниження автономності. Однак, якщо максимальна ємність вашої батареї значно зменшилася, то краще мати під рукою пауербанк для екстрених випадків.