Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Apple планує збільшити оперативну пам'ять на iPhone 16

Apple планує збільшити оперативну пам'ять на iPhone 16

Джефф Пу, аналітик з Haitong International Securities, нещодавно зробив прогноз, що колмпанія Apple значно збільшить об’єм оперативної пам'яті у своїх майбутніх моделях iPhone 16.

Згідно з оцінками Пу, всі моделі з довгоочікуваної серії iPhone 16, в тому числі й версії Pro, будуть оснащені 8 Gb оперативної пам'яті. Таке покращення стане значним кроком вперед для моделей iPhone 16 і 16 Plus, оскільки їхні такі далекі попередники мали лише 6 Gb оперативної пам'яті.

Крім того, стандартні моделі флагманських смартфонів Айфонів 16 будуть підтримувати Wi-Fi 6E, функцію, яка вже була введена в iPhone 15 Pro. Це дозволить користувачам мати доступ до більш швидкого та стабільного інтернет-з'єднання.

Apple планує збільшити оперативну пам'ять на iPhone 16


Що стосується модемів, то Пу припускає, що Apple перейде на використання нового модему Qualcomm Snapdragon X75 5G замість вже не топового X70, який досі використовувався у попередній серії iPhone 15. Однак, варто відзначити, що стандартні моделі iPhone 16 та 16 Plus досі будуть використовувати X70, тоді як новий, швидший і більш енергоефективний X75 буде доступний лише у моделях Pro.

Цей крок є частиною стратегії Apple з постійного оновлення та покращення своєї продуктової лінійки. Збільшення оперативної пам'яті та покращення підключення до інтернету сприятиме забезпеченню кращої багатозадачності та швидкості обробки даних.

Apple також продовжує зміцнювати свої позиції на світовому ринку, плануючи розширити виробництво iPhone в Індії протягом наступних двох-трьох років. Це дозволить компанії збільшити виробничі потужності та знизити залежність від одного регіону, особливо враховуючи глобальні ланцюги поставок та політичну нестабільність.

Загалом, оновлення в iPhone 16 вказують на постійне зростання технологічних можливостей Apple та її відданість інноваціям. Ці зміни не тільки покращують функціональність пристроїв, але й зміцнюють позиції Apple на ринку як одного з провідних виробників смартфонів.