Привітний персонал, отримали відповіді на всі питання, відмінна якість товару
Візитом до вас і покупкою задоволений на всі 1000%
Ответ магазина
Доброго дня!
Дякуємо за Ваш чудовий відгук ❤️
Ми дуже раді, що Ви задоволені нашим сервісом.
Чекаємо на Вас знову в Ябко!
Купляв фен Dyson на подарунок дружині. Довго обирав де його замовити (бо товар далеко не з дешевих, і помилитися з покупкою не хотілось), аж поки не натрапив на Ябко. Так, як це доволі відомий інтернет-магазин вирішив замовити тут. З вибором я не помилився: заявку мою прийняли доводі швидко, а товар вислали в той же день (хоча і замовив я його в другій половині дня). Через день я вже отримав свій товар, а дружина отримала свій подарунок вчасно і була безмежно задоволена! Дуже дякую! Обслуговування і якість товару на найвищому рівні ??
Ответ магазина
Доброго дня :) Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку!
Раді, що Ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та отримали позитивний досвід покупки у Ябко ❤️
Приємно здивована, побачити у вас на сайті наявність крутих товарів від Dyson! Ябко як завжди вражає! Йду швиденько робити замовлення!))))
Ответ магазина
Доброго дня :)
Дякуємо за Ваш позитивний відгук :)
Завжди готові допомогти Вам знову ❤️
Цей інтернет-магазин техніки має високий рівень відповідальністю за доставку. Замовлення завжди приходить в ідеальному стані і вчасно.
Ответ магазина
Доброго дня!
Величезне дякуємо за відгук ❤️ Нам дуже радісно знати, що Ви задоволені нашим обслуговуванням. Заходьте ще :)
Довго була в пошуках стайлера Dyson, адже ніде не було в наявності. Випадково натрапила на вашому сайті, і моєму щастю не було меж) Користуюсь кілька днів, і це однозначно найкраще, що траплялось із моїм волоссям, все зроблено дуже якісно.
Дякую Ябко, за швидку доставку та чудовий сервіс :)
Ответ магазина
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
Моя маленька мрія збулась!!! Коли побачила стайлери Dyson на вашому сайті, радості не було меж! Я одразу ж оформила замовлення, та вже через декілька днів отримала його. Надзвичайно крутий дизайн, красиве упакування! А головне, зручний в користуванні, значна економія часу.
Тому Dyson вартує своїх грошей однозначно, рекомендую :)
Ответ магазина
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
Dyson-стайлер — це любов з першого разу! Він просто ідеальний, зразу видно, що оригінал, рекомендую)
Ответ магазина
Доброго дня ❤️
Щиро дякуємо за високу оцінку! Чекаємо на Вас знову :)