Насадки були запаковані так, як потрібно.
Qr сканується, показує код насадки.
Є вібрація після вимкнення.
Навіть цвяхи у формі зіроньки)
Взагалі стайлер просто ідеальний.
Ответ магазина
Доброго дня:)
Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Завжди раді бачити Вас :)
Це моя нова любов.
З моїм пористим, густим і неслухняним волоссям справляється чудово.
Головне – навчитися ним користуватися.
Значно спростив сушіння та укладання волосся вранці.
Ответ магазина
Дякуємо за високу оцінку та теплі слова! Ми раді, що Ви залишились задоволені нами! Будемо раді співпрацювати і надалі :)
З повагою, команда Ябко ❤️
Річ, яка у використанні практично щодня вже пів року – всі у захваті.
Якість приладу та результат його роботи – відмінний.
Ціна нормальна, не дорожча ніж скрізь.
Якщо є можливість купити - купуйте, швидше за все, не пошкодуєте.
Ответ магазина
Доброго дня!
Величезне дякуємо за відгук ❤️ Нам дуже радісно знати, що Ви задоволені нашим обслуговуванням. Заходьте ще :)
Дуже задоволена покупкою стайлера Дайсон!
І вирівнює, і кучері робить.
Повітря приємне, не задихаєшся, як від звичайного фена.
При використанні волосся залишається при мені:)
Багатофункціональний. Приємні тактильні почуття.
Ответ магазина
Доброго дня ❤️
Щиро дякуємо за високу оцінку! Чекаємо на Вас знову :)
Довго вибирала, ти вирішувала потрібен він мені чи ні. Потрібен!
Спочатку спробувала купити на іншому сайті, і мені надіслали відверту підробку накладеним платежем.
У мене є фен дайсон так що я знаю, як виглядає оригінал.
Підробка була легша за вагою, зроблена з дешевого пластику, були розводи на пластиці, дешевий чорний флок з футляра приставав до рук.
Я відмовилася від посилки і вирішила купити в Ябко.
З переваг: стайлер потужний, легкий, не пересушує волосся, ним можна і завив, і випрямити, і просто надати обсяг.
Ответ магазина
Доброго дня!
Дякуємо за Ваш чудовий відгук ❤️
Ми дуже раді, що Ви задоволені нашим сервісом.
Чекаємо на Вас знову в Ябко!
Придбав дружині в честь річниці дайсон, про який вона мені всі вуха прожужала. Радості немає меж. А мене радує, що якість техніки хороша, все працює добре
Ответ магазина
Доброго дня:)
Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Завжди раді бачити Вас :)
Фен – просто мега-сучасний!
Не пересушує волосся, навіть у руках не професіонала творить дива - завивка, вирівнювання, створення об'єму та інше.
Незважаючи на габарити – досить легкий, можна спокійно брати у дорогу!
Якщо пристосуватися - виходить салонне укладання!
Реально крута річ! Рекомендую!
Ответ магазина
Доброго дня :)
Дякуємо за високу оцінку та теплі слова! Раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом та довгоочікуваною покупкою. Ми цінуємо Вашу думку та чекаємо на Вас у Ябко ❤️