0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Кабелі та перехідники для Mac

Apple Lightning USB кабель

Color: White

Передзамовлення
8 $ 199 грн

Satechi Aluminum Type-C Multimedia Adapter Silver (ST-TCMM8PAS)

Color: Space Gray

Передзамовлення
130 $ 3 199 грн

Satechi Aluminum Type-C Pro Hub Adapter with Ethernet Space Gray (ST-TCPHEM)

Color: Space Gray

Передзамовлення
113 $ 2 799 грн

Satechi Aluminum Type-C Slim Multi-Port Adapter 4K Space Gray (ST-CMAM)

Color: Space Gray

Передзамовлення
99 $ 2 445 грн
2 445 грн 1 849 грн
Кращий вибір

Оригінальний Apple Lightning to USB кабель (MD818 / MQUE2)

Color: White

Передзамовлення
38 $ 939 грн
939 грн 499 грн

Satechi Aluminum Type-C Clamp Hub Pro Silver (ST-TCIMHS)

Передзамовлення
69 $ 1 699 грн

Satechi Aluminum Type-C Clamp Hub Pro Space Gray (ST-TCIMHM)

Color: Space Gray

Передзамовлення
69 $ 1 699 грн

Satechi Aluminum Type-C Dual Multimedia Adapter Space Gray (ST-TCDMMAM)

Color: Space Gray

Передзамовлення
175 $ 4 323 грн
4 323 грн 3 399 грн
Новинка

Satechi Type-A to Type-C Adapter Silver (ST-TAUCS)

Color: Silver

Передзамовлення
17 $ 429 грн

Кабелі та перехідники для Mac

Перед власниками техніки Apple з’являється питання поєднання її з іншими пристроями. Саме перехідники користуються великим попитом серед аксесуарів для Mac. Найчастіше для того аби під'єднати гаджет до пристроїв виведення інформації використовують саме перехідники. Телевізори та монітори, проектори, принтери та сканери — ця техніка просто вимагає спеціальних пристроїв, які ви можете знайти у нас на сайті ЯБКО. Завдяки перехіднику, ви зможете повністю розкрити потенціал техніки Apple.


Satechi — вашому MacBook точно потрібен такий перехідник. Універсальний, швидкий та компактний. Satechi розроблений спеціально для Macbook. Найновіші моделі здатні перетворити два потри USB Type-C на 7 різних.


Satechi настільки функціональний, що в одну мить ви можете підключити різноманітні гаджети до MacBook. Тепер дуже легко під'єднати через USB планшет, відеокамеру, флешки, смартфони й ще багато чого. Також ви можете не лише синхронізувати девайси, а й заряджати їх.


Корпус Satechi зроблений повністю з алюмінію і гармонійно поєднуються з MacBook. Висока якість матеріалів впливає на його довготривале користування. Зручне розташування роз’ємів, дозволить під'єднати різні пристрої одночасно.


До прикладу Satechi Type-C HDMI Adapter — не вимагає додаткового ПЗ на комп’ютер та підтримує сучасні формати відео. Завдяки компактним розмірам, мінімальній вазі та стильному дизайну, такий перехідник можна брати усюди та завжди з собою. Адаптер має роз’єм USB-C та порт HDMI. За допомогою Type-C HDMI Adapter ви зможете під'єднати додатковий монітор, чим збільшите робочий простір вашого комп'ютера.


Усі товари, які є запропоновані на нашому сайті мають високу якість матеріалів та є надійними, що забезпечує їх довготривалий термін служби. Проте, якщо ви самі не можете визначитися з вибором пристрою, наші привітні консультанти завжди раді вам в цьому допомогти. Варто лише завітати до магазину ЯБКО і розповісти про свої побажання. Зорієнтуємо у ціновій категорії, допоможемо підібрати пристрій та дамо відповіді на усі Ваші запитання.