Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Apple оновлює старі iPhone та iPad

Apple оновлює старі iPhone та iPad

Apple знову демонструє свою відданість усім користувачам, не залишаючи позаду власників старих моделей iPhone та iPad. З недавнім релізом свіжих версій iOS 17.2.1 та iPadOS 17.2.1, компанія також представила оновлення для старших версій операційних систем — iOS 16.7.4 і iPadOS 16.7.4. Це оновлення є критично важливим для власників деяких старих моделей, наприклад, iPhone 8, iPhone X, та деякі моделі iPad, адже воно виправляє ключові помилки та покращує загальну стабільність системи.

Деталі оновлення: що нового в iOS 16.7.4 та iPadOS 16.7.4?

Оновлення iOS 16.7.4 та iPadOS 16.7.4 від Apple відкривають нові можливості для власників старих моделей iPhone та iPad, які не підтримують найновіші версії операційних систем. Серед пристроїв, що отримають оновлення, знаходяться такі популярні моделі, як iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, а також iPad 5 (2017) та iPad Pro моделей 2015 та 2016 років.

Основною метою цього оновлення є усунення виявленої помилки, яка впливала на встановлення нативних додатків. Користувачі стикалися з проблемою, коли після видалення стандартних додатків їх не можна було повторно встановити. Оновлення iOS 16.7.4 та iPadOS 16.7.4 розв'язують цю проблему, забезпечуючи коректну роботу та відновлення нативних додатків.

Крім того, оновлення включає в себе усунення інших помилок та багів, які були виявлені в попередніх збірках ПЗ. Це сприяє підвищенню загальної стабільності системи та забезпечує кращий користувацький досвід. Ці оновлення важливі не лише для підтримки функціональності та безпеки старих пристроїв, але й для забезпечення їх злагодженої роботи з актуальними додатками та сервісами.

Оновлення iOS 16.7.4 та iPadOS 16.7.4 є важливим кроком у підтримці довговічності старих пристроїв Apple, демонструючи прихильність компанії до всіх своїх користувачів, незалежно від моделі пристрою, яким вони користуються.

Apple оновлює старі iPhone та iPad


Користь оновлення: чому важливо його встановити?

Оновлення iOS 16.7.4 та iPadOS 16.7.4 від Apple є не просто звичайним апдейтом, а ключовим кроком для забезпечення довготривалої функціональності та стабільності старих моделей пристроїв. Встановлення цього оновлення є важливим з кількох причин:

 • Покращена стабільність. Однією з основних переваг оновлення є значне поліпшення стабільності пристроїв. Усунення помилок та багів, виявлених у попередніх версіях, забезпечує гладке та безперебійне функціонування системи. Це критично важливо для старих моделей, які можуть стикатися з технічними проблемами через застаріле ПЗ.
 • Безпека та захист. Оновлення також включає важливі патчі безпеки, які захищають пристрої від потенційних загроз. Це забезпечує захист персональних даних користувачів та запобігає можливим вразливостям, які могли б використовуватися зловмисниками.
 • Покращена продуктивність. Оновлення може також підвищити продуктивність пристроїв, особливо у випадках, коли старі баги сповільнювали їх роботу. Користувачі можуть помітити поліпшення у швидкості запуску додатків, загальній реакції системи та навіть у тривалості роботи батареї.

Встановлення оновлення iOS 16.7.4 та iPadOS 16.7.4 не лише покращує стабільність та продуктивність, але й забезпечує необхідний рівень безпеки, який є важливим у сучасному цифровому світі.

Інструкція зі встановлення та оновлення

Для користувачів старих моделей iPhone та iPad, ось як можна встановити оновлення iOS 16.7.4 або iPadOS 16.7.4:

Перевірка наявності оновлення:

 • Відкрийте налаштування на вашому iPhone або iPad.
 • Тапніть на "Загальні" та виберіть "Оновлення ПЗ".
 • Якщо оновлення доступне, воно відобразиться тут.

Встановлення оновлення:

 • Якщо оновлення доступне, натисніть "Завантажити та встановити".
 • Вам може бути запропоновано ввести пароль вашого пристрою.
 • Після завантаження оновлення, тапніть "Встановити". Також можна вибрати "Згодом" та встановити оновлення вручну пізніше.

Ручне встановлення оновлення:

 • Якщо ви обрали "Згодом", ви можете встановити оновлення вручну, перейшовши назад до налаштувань "Оновлення ПЗ".
 • У випадку використання функції "Планування встановлення", ви можете дозволити вашому iPhone або iPad встановити оновлення автоматично вночі.

Рекомендації при встановленні:

 • Перед встановленням оновлення переконайтеся, що ваш пристрій має достатньо заряду акумулятора, або підключіть його до зарядного пристрою.
 • Рекомендується також зробити резервне копіювання ваших даних перед встановленням оновлення, щоб уникнути можливої втрати інформації.

Встановлення оновлення iOS 16.7.4 або iPadOS 16.7.4 допоможе вам забезпечити безпеку, стабільність та оптимальну продуктивність вашого пристрою.