Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Як вимкнути сповіщення на AirPods?

Як вимкнути сповіщення на AirPods?

Оригінальні бездротові навушники Apple AirPods — ідеальний аксесуар для тих, хто завжди має під рукою компактний iPhone або Apple iPad. Фірмова гарнітура пропонує високу якість просторового звуку (AirPods Pro | AirPods Pro 2) і максимальний комфорт під час дзвінків або прослуховування музики.

Однак постійні сповіщення від месенджерів, SMS або сторонніх додатків іноді можуть відволікати вас від зосередженості на насолоді улюбленими треками. Звісно, що сповіщення необхідні для того, щоб бути в курсі важливих подій, але іноді вони заважають, особливо коли ви намагаєтеся розслабитися або зосередитися. Як вирішити це — розповідаємо далі.

Як вимкнути сповіщення на AirPods?

Як вимкнути сповіщення AirPods на iPhone?

  • Знайдіть та перейдіть до меню "Параметри".
  • Відкрийте меню під назвою "Сповіщення".
  • Перейдіть до опції "Оголошувати сповіщення".
  • Налаштуйте або вимкніть зачитування сповіщень Siri.


Як вимкнути сповіщення на AirPods?


Деактивувавши сповіщення на AirPods, ви зможете сповна насолоджуватися музикою або телефонувати без небажаних перешкод. Загалом, відключення цієї функції на AirPods може бути простим і ефективним способом значно покращити якість прослуховування музики. Зменшивши кількість відволікаючих факторів і зберігши конфіденційність, ви можете повністю зануритися в музику або розмову.