Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Google випробовує нову панель голосового набору тексту на Pixel Tablet

Google випробовує нову панель голосового набору тексту на Pixel Tablet

Google продовжує активно розвивати свої продукти і нещодавно компанія анонсувала нове оновлення свого клавіатурного додатка Gboard, яке особливо зацікавило користувачів планшетів Pixel Tablet. Це оновлення робить голосовий набір тексту більш зручним завдяки впровадженню елегантної панелі інструментів у формі пігулки.

Що саме пропонує це оновлення та як воно може полегшити вам життя?

  • Ефективність і зручність голосового набору тексту. Панель інструментів у формі пігулки робить голосовий набір тексту більш зручним. Вона не забирає багато місця на екрані, але водночас надає доступ до всіх необхідних опцій, що допомагає більше бачити на екрані під час голосового введення.
  • Гнучке налаштування параметрів. Панель дозволяє швидко змінювати налаштування голосового набору тексту відповідно до ваших потреб. Ви можете налаштувати різні опції, використовувати голосові команди та легко перемикатися на емодзі або отримувати доступ до буфера обміну.
  • Підказки до тексту. Ще однією корисною функцією є підказки до тексту, які з'являються поруч з місцем, де ви вводите текст. Це спрощує набір та редагування тексту під час голосового введення, оскільки ви завжди бачите, як ваш текст виглядає.
  • Підтримка різних завдань. Нова панель легко переміщається по екрану та дозволяє вам використовувати її для різних завдань. Ви можете розміщувати її в будь-якому місці екрану, навіть вертикально, щоб забезпечити максимальний комфорт при роботі з текстом.

Google випробовує нову панель голосового набору тексту на Pixel Tablet


Загалом, оновлення Gboard дозволяє Google підтримувати свій статус одного з лідерів у сфері інновацій та поліпшень у сфері голосового набору тексту. Ця функція може стати доступною для більшої кількості пристроїв, зокрема для телефонів Pixel, і покращити користувацький досвід ще більше.

Проте важливо зауважити, що Google також проводить оновлення та вдосконалення інших своїх продуктів, таких як Google Assistant. Попри те, що деякі функції можуть бути видалені, це робиться для підвищення якості та надійності сервісу. Це означає, що користувачам може бути доступно менше функцій, але вони будуть працювати більш надійно та ефективно.