Цього тижня творці з Купертіно випустили чергові бета-версії операційних систем для тестування розробниками. При чому, треті бета-версії зʼявились буквально через два тижні після виходу других. Отож, зареєстровані розробники можуть встановити та спробувати в дії треті бета-версії:
- iOS 16.6
- iPadOS 16.6
- watchOS 9.6
- tvOS 16.6
- macOS Ventura 13.5
iOS 16.6 і iPadOS 16.6 закладають основу для перевірки контактного ключа iMessage. Він призначений для того, щоб дозволити власникам пристроїв Apple переконатися, що вони обмінюються повідомленнями з людьми, яким вони мають намір надіслати повідомлення, а не зі зловмисником, який перехопив повідомлення або підслуховує розмову.
Ця функція розроблена для користувачів Apple, які стикаються з «надзвичайними цифровими загрозами», як от: журналісти, правозахисники, урядовці та інші особи, яким загрожує зловмисна цифрова атака. Перевірка контактного ключа iMessage також буде включена в macOS Ventura 13.5, оскільки це кросплатформне налаштування.
Оновлення tvOS та watchOS зазвичай незначні, і зосереджені на внутрішніх виправленнях помилок і покращеннях, а не на помітних зовнішніх змінах.