Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Чи варто чекати колаборації Paramount з Apple та Warner Bros. Discovery

Чи варто чекати колаборації Paramount з Apple та Warner Bros. Discovery

Paramount Global активно веде переговори з Apple і Warner Bros. Discovery щодо потенційного об'єднання та партнерства, що може суттєво змінити ландшафт стримінгового віщання. За даними MacRumors, Paramount обговорює із Apple включення Apple TV+ та Paramount+ у спільну партнерську угоду, що відкриє новий етап у розвитку стрімінгових сервісів.

Для Apple, яка славиться своєю технологічною надійністю, але має порівняно обмежену бібліотеку контенту, співпраця з Paramount, що володіє великою колекцією фільмів, може стати значним посиленням. За повідомленнями FILMTAKE, це допоможе Apple збільшити свою присутність на ринку, де конкуренція з Netflix та Disney+ є дуже високою.

Чи варто чекати колаборації Paramount з Apple та Warner Bros. Discovery


Тим часом Paramount Global стикається з рядом викликів у своєму стрімінговому підрозділі. Paramount+, попри зростання доходів, відчуває труднощі, що привертають увагу інвесторів. Variety повідомляє, що 19 грудня 2023 року гендиректор WBD Девід Заслав зустрівся з директором Paramount Global Бобом Бекішем в Нью-Йорку для обговорення потенційного злиття, хоча деталі угоди поки не відомі.

З огляду на фінансові показники, Paramount Global має борг у $15,6 млрд, що набагато менше, ніж у WBD з їхнім боргом у $43,5 млрд. Об'єднання з Warner Bros. Discovery, вартість якої на ринку оцінюється в 28,4 мільярда доларів (у порівнянні з 10,3 мільярдами доларів у Paramount Global), може стати важливим кроком для обох компаній у конкуренції з такими гігантами, як Netflix, Disney+ та Hulu.

Також Paramount Global раніше повідомляв про збитки майже в $300 млн у другому кварталі 2023 року, хоча доходи від Paramount+ зросли. Очікується, що компанія в найближчі роки зосередиться на розвитку свого стримінгового сегменту, і об'єднання з іншим лідером ринку може стати для них найбільш вигідним варіантом.