Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Чим нас порадує iOS 18

Чим нас порадує iOS 18

Apple готується здивувати світ новим оновленням своєї операційної системи — iOS 18. Це оновлення вже описують як "амбітне та переконливе", із багатством нових функцій та свіжим дизайном, який обіцяє підняти користувацький досвід на новий рівень. З моменту релізу iOS 5 десять років тому, Apple постійно шукає способи здивувати своїх користувачів, і iOS 18 не є винятком. Очікується, що оновлення внесе суттєві зміни у функціоналість штучного інтелекту, інтеграцію з повсякденними додатками, та навіть пропонуватиме новітні рішення для міжплатформного спілкування.

Чим нас порадує iOS 18


Нововведення у сфері AI

iOS 18 відкриває нові горизонти у використанні штучного інтелекту (ШІ), пропонуючи безпрецедентний рівень інтелектуальної автоматизації та інтерактивності. Ось декілька ключових нововведень, які ми очікуємо побачити:

 • Оновлення Siri. Компанія планує значно розширити можливості свого віртуального помічника Siri, використовуючи передові алгоритми AI. Нова Siri буде не тільки розумнішою, але й зможе більш ефективно взаємодіяти з користувачами, враховуючи їхні попередні запити та звички.
 • AI у "Повідомленнях" та Apple Music. iOS 18 може ввести нову еру комунікацій, дозволяючи додатку "Повідомлення" формувати відповіді та завершувати речення, ґрунтуючись на контексті діалогу. Щодо Apple Music, очікується, що AI зможе автоматично генерувати плейлисти, враховуючи переваги та настрій користувача.
 • Генеративний AI в iWork та Xcode. ШІ знаходить своє місце і в професійних програмах Apple. У серії iWork (Keynote, Pages тощо) генеративний AI допоможе у створенні презентацій, текстових документів, автоматично формуючи вміст на основі заданих користувачем параметрів. Xcode також отримає функціонал штучного інтелекту, що спростить розробку нових додатків, автоматизуючи написання коду та розробку інтерфейсу.


Ці нововведення мають на меті не тільки поліпшити користувацький досвід, але й забезпечити більшу продуктивність та творчий потенціал для фанатів “яблучної техніки”.

Чим нас порадує iOS 18


Зміни в дизайні та інтерфейсі

iOS 18 обіцяє принести новий подих у візуальний стиль та користувацький інтерфейс, розширюючи границі естетики та функціональності. Ось що ми можемо очікувати:

 • Свіжий візуальний стиль. Apple може переглянути своє бачення дизайну, наприклад, нові теми, кольорові схеми та іконки додатків. Це буде спрямовано на створення більш органічного та інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, який би водночас був сучасним та відповідав найновішим тенденціям дизайну.
 • Удосконалення навігації. Нова ОС може включати поліпшену навігацію з більш плавними переходами між додатками та вікнами. Це означає, що користувачі зможуть швидше та ефективніше перемикатися між завданнями та додатками.
 • Оптимізовані елементи інтерфейсу. Є велика ймовірність, що Apple внесе зміни до контрольних елементів інтерфейсу, таких як кнопки, перемикачі, слайдери, з метою поліпшення зручності використання. Ми можемо очікувати, що ці елементи стануть більш адаптивними.
 • Інтеграція AI в інтерфейс. Враховуючи акцент на штучному інтелекті, можливо, що інтерфейс iOS 18 буде включати елементи AI, які адаптуватимуться до звичок та переваг користувачів, забезпечуючи персоналізований досвід.


Ці оновлення мають на меті забезпечити більшу залученість користувачів, зручність та естетичне задоволення від використання пристроїв Apple, роблячи їхній інтерфейс ще більш інтуїтивно зрозумілим і привабливим.

Чим нас порадує iOS 18


Підтримка RCS

Запланована інтеграція Rich Communication Services (RCS) в iOS 18 стане значним кроком вперед у взаємодії між користувачами iPhone та Android. Ось чим примітна ця функція:

 • Удосконалене спілкування. RCS розширить можливості стандартних текстових повідомлень, дозволяючи обмін повідомленнями з високоякісними медіафайлами, такими як зображення та відео, між різними платформами.
 • Більша функціональність. Використання інтеграції додасть нові функції до листування, в тому числі показ індикаторів набору тексту, мітки про прочитання повідомлень, а також групові чати з розширеними можливостями.
 • Працює через Wi-Fi та мобільний зв'язок. На відміну від звичайних SMS, RCS здатний функціонувати не тільки через мобільну мережу, а й через Wi-Fi, що робить його більш гнучким та доступним у різних ситуаціях.
 • Покращена інтеграція з додатками. RCS може інтегруватися з різними додатками, надаючи користувачам можливість ділитися географічним місцем перебування або іншою інформацією безпосередньо в процесі листування.
 • Безпека та приватність. Завдяки сучасним стандартам шифрування, RCS забезпечує високий рівень безпеки та захисту приватності користувачів.


Ці нововведення дозволять власникам iPhone легше та зручніше спілкуватися з користувачами Android, ефективно знижуючи бар'єри між різними платформами.

Чим нас порадує iOS 18


Покращення камери та галереї

iOS 18 має принести значні оновлення для камери та застосунку галереї, що посилить здатності фото- та відеозйомки та обробки зображень. Йдеться саме про наступні апгрейди:

 • Розширені можливості AI. Використання алгоритмів штучного інтелекту забезпечить покращення автоматичного вибору сцени, розпізнавання об'єктів та осіб, а також оптимізацію налаштувань камери під конкретні умови зйомки.
 • Покращений нічний режим та HDR. Очікується, що нічний режим отримає покращення завдяки AI, що дозволить зробити знімки високої якості при слабкому освітленні. Також очікується покращення HDR-зйомки для більш яскравих та контрастних фотографій.
 • Інтелектуальна обробка зображень. Застосунок галереї може отримати нові інструменти для інтелектуальної обробки фотографій — покращену автоматичну корекцію кольорів, освітлення та інших елементів зображення.
 • Розширені функції редагування. Можливість додавання нових інструментів для більш складного редагування фото та відео з фільтрами, ефектами та іншими інструментами для креативного редагування.
 • Покращення автоматичних плейлистів у галереї. Завдяки інтеграції з Apple Music можуть з'явитися покращені можливості для створення автоматичних плейлистів з фотографій та відео, підібраних за певними критеріями або тематиками.


Ця прямий шлях до розширеної можливості створювати якісний та професійний контент прямо зі смартфона.

Чим нас порадує iOS 18


Бета-тестування та реліз

iOS 18 є однією з найбільш очікуваних версій операційної системи Apple, і компанія має амбітний план щодо її розробки та випуску. Ось ключові деталі, що стосуються бета-тестування та релізу:

 • Анонсування на WWDC 2024. Очікується, що iOS 18 буде офіційно анонсована на Всесвітньому конгресі розробників (WWDC) у 2024 році. WWDC зазвичай відбувається на початку червня, і це буде основна подія, де Apple представить нові функції та зміни в операційній системі.
 • Початок бета-тестування. Після анонсування на WWDC, перша бета-версія буде випущена для розробників. Це дасть їм можливість протестувати нові функції та зробити необхідні виправлення у своїх додатках.
 • Публічна бета-версія. Публічна бета-версія, ймовірно, буде випущена в липні 2024 року. Це дозволить широкому колу користувачів випробувати оновлення та надати відгуки перед офіційним релізом.
 • Реліз осіннього оновлення. Згідно з традицією Apple, фінальний реліз нової iOS можна очікувати у вересні 2024 року, разом з анонсом нових моделей iPhone. Apple має звичку випускати нові версії своєї ОС у період з 12 по 20 вересня кожного року.


Цей план розробки та тестування є стандартним для компанії, оскільки вона прагне забезпечити високу якість та стабільність своїх операційних систем перед тим, як вони потраплять до рук кінцевих користувачів.