Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

macOS Sequoia від Apple: огляд нових функцій та можливостей

macOS Sequoia від Apple: огляд нових функцій та можливостей

Вчора Apple представила macOS Sequoia, і перша бета-версія для розробників вже доступна. Ця нова операційна система MAC пропонує багато інноваційних функцій та вдосконалень, включаючи підтримку технологій Apple Intelligence Artifical Intelligence, які роблять роботу з пристроєм ще більш зручними та ефективними.

Однією з ключових особливостей macOS Sequoia є підтримка Apple Intelligence, яка дозволяє виконувати генерацію та переписання тексту, пошук фотографій та багатьох інших функцій. Ці можливості дозволять користувачам більш ефективно шукати та обробляти інформацію, а також автоматизувати ряд завдань. Також доступні генерація зображень та інновації від iOS 18 та iPados 18, що забезпечує ще кращу інтеграцію між пристроями Apple.

Одним з найцікавіших нововведень є можливість транслювати екран iPhone на Mac та керувати ним. Навіть якщо екран телефону вимкнено, користувачі можуть продовжувати взаємодіяти з пристроєм, і ніхто не побачить, що відбувається на екрані iPhone. Ця інновація особливо корисна для тих, хто часто використовує обидва пристрої одночасно. Функція Drag&Drop працює бездоганно, що спрощує передачу файлів та даних між пристроями. Крім того, сповіщення від смартфона тепер надходять безпосередньо до MacOS, що робить роботу ще більш зручною.


macOS Sequoia від Apple: огляд нових функцій та можливостей


Браузер Safari отримав нову функцію під назвою Highlights. Ця функція використовує штучний інтелект для збору всієї інформації про сторінку та пропонує користувачеві швидкі дії. Наприклад, ви можете негайно побудувати маршрут до готелю або додати трек до Apple Music, про яку користувач читає у статті. Ця функція значно спрощує взаємодію зі вмістом та економить час користувачів.

Game Porting Tool оновився до другої версії, що значно спростило процес передачі ігор на Mac. Зараз розробники можуть легко переносити свої проєкти не тільки на Mac, але і на iPhone та iPad. Це розширює можливості платформи та робить її ще більш привабливою для розробників ігор. Затримка при програванні через AirPods Pro 2 була зменшена, що покращує якість ігрового процесу та робить його більш комфортним. Серед ігор, які вийдуть на macOS, варто відзначити такі популярні проєкти, як:

 • Resident Evil 7: BioHazard
 • Resident Evil 2
 • World of Warcraft: The War Within
 • Frostpunk 2
 • Palworld
 • Sniper Elite 4
 • Robocop: Rogue City
 • Control
 • Wuthering Waves

Ці ігри принесуть ще більш захоплюючі враження на платформу Mac та допоможуть залучити нових користувачів.

MacOS Sequoia також усуває необхідність використання третіх сторонніх програм, таких як Magnet, для керування вікнами. Тепер операційна система знає, як автоматично розподіляти вікна на дисплеї, що робить роботу з великою кількістю додатків більш зручною.

Крім того, були додані шорткати, які спрощують доступ до часто використовуваних функцій та додатків.


macOS Sequoia від Apple: огляд нових функцій та можливостей


Для відео-конференцій у macOS Sequoia з'явилася вбудована функція ретушування. Це дозволяє замінити фон і вибрати, яким вмістом екрану поділитися з співрозмовниками, що особливо корисно для ділових зустрічей та презентацій. З’явився новий додаток “Паролі”, який синхронізується з іншими пристроями Apple, що забезпечує безпечне управління та зберігання паролів.

Оновлення macOS Sequoia буде доступне для таких пристроїв:

 • iMac: 2019 рік і пізніше;
 • iMac Pro: 2017 рік та пізніше;
 • Mac Pro;
 • Mac Mini: 2018 рік і пізніше;
 • MacBook Pro: 2018 рік та пізніше;
 • MacBook Air: 2020 рік і пізніше.

Ці пристрої отримають усі переваги нової операційної системи, включаючи вдосконалену продуктивність, нові функції та тісну інтеграцію з іншими продуктами Apple.

macOS Sequoia обіцяє стати важливим кроком вперед для платформи Mac, пропонуючи користувачам багато нових інструментів та можливостей для підвищення продуктивності та поліпшення взаємодії з пристроями.