Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Ремонт Apple Vision Pro: огляд вартості та можливостей

Ремонт Apple Vision Pro: огляд вартості та можливостей

Після очікувань і анонсів компанії Apple стало відомо, що ремонт пошкодженого Apple Vision Pro може бути досить витратним. Вартість ремонту цієї VR-гарнітури може зростати до вражаючих 2 399 доларів. Проте, засоби для заощадження можуть бути доступними завдяки страховці AppleCare.

На жаль, багато користувачів дізнаються про вартість ремонту після придбання пристрою. За оцінками Apple, ремонт тріснутого захисного скла обійдеться вам в 799 доларів. Однак це лише одна з можливих проблем, які можуть виникнути з Apple Vision Pro.

Для користувачів, які цінують свій пристрій і хочуть бути впевненими, що вони зможуть виправити будь-які можливі поломки, Apple рекомендує розглянути придбання страховки AppleCare за ціною 499 доларів. З цією страховкою користувачі можуть ремонтувати свій пристрій стільки разів, скільки потрібно, проте кожен ремонт обійдеться в 299 доларів.

Ремонт Apple Vision Pro: огляд вартості та можливостей


Якщо ви обрали не придбати AppleCare і ваш пристрій потребує ремонту, вам доведеться сплатити повну вартість. Оціночна вартість ремонту для "інших пошкоджень" становить вражаючі 2 399 доларів.

Також важливо звернути увагу на акумулятор. Заміна акумулятора може також бути окремою платною послугою, проте її вартість не вказана в офіційних джерелах. Варто відзначити, що гарантія не поширюється на акумулятори, які зношуються від звичайного використання. Однак користувачі з програмою AppleCare+ можуть отримати заміну акумулятора без додаткової оплати, якщо акумулятор має менше 80% початкової ємності.

Загалом, вартість ремонту Apple Vision Pro може бути високою, але страховка AppleCare може зекономити вам кошти в майбутньому. Роблячи обдумані рішення щодо ремонту та зберігаючи вашу гарнітуру у гарному стані, ви можете продовжувати користуватися вражаючим віртуальним досвідом, який надає Apple Vision Pro.