Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Революційні Зміни в iOS 17.2: чому це важливо для вас?

Революційні Зміни в iOS 17.2: чому це важливо для вас?

Apple не припиняє дивувати своїх користувачів, випустивши перші бета-версії найновіших операційних систем: iOS 17.2, watchOS 10.2, macOS 14.2, tvOS 17.2 та HomePod 17.2. Цей крок демонструє безперервну роботу компанії над удосконаленням та розширенням функціонала своїх продуктів, надаючи користувачам ще більше можливостей. В цьому оновленні Apple зосередила свою увагу на додаванні та удосконаленні функцій, які були вже анонсовані раніше, але тепер вони стають доступними для широкого загалу. Давайте детальніше розглянемо, що нового принесли ці оновлення.

Революційні Зміни в iOS 17.2: чому це важливо для вас?

Основні нововведення в iOS 17.2

Нова версія iOS 17.2 є суттєвим оновленням з кількома значущими функціональними доповненнями. Найбільш помітними змінами можна сміливо назвати:

 • Додаток «Щоденник» для особистих записів. Увага користувачів була зосереджена на новому додатку «Щоденник». Це додаток для зберігання персональних записів, що забезпечує надійний захист конфіденційної інформації. Він стане чудовим інструментом для тих, хто шукає зручний і безпечний спосіб вести щоденник або особисті нотатки.
 • Нові функції для Apple Music. Користувачі Apple Music тепер можуть насолоджуватися спільними плейлистами, що дозволяє ділитися музичними вподобаннями з друзями та сім'єю, а також новим плейлистом з обраними треками, який автоматично підбирає улюблені записи.
 • Опція «Перекладач» для Action Button в iPhone 15 Pro. Вражає функція перекладу з голосу на одній мові в текст на іншій, що активується одним натисканням. Це відкриває нові можливості для швидкої комунікації без мовних бар'єрів.
 • Нові віджети. Для додатків «Погода» та «Годинник» були розроблені нові віджети. Користувачі зможуть отримати деталізовану інформацію про погоду, в тому числі денний прогноз, час сходу і заходу сонця, а також зручні цифрові годинники з відображенням секунд.
 • Функція перевірки контактного ключа iMessage. Завдяки цьому нововведенню, тепер можна бути ще більш впевненими у безпеці переписування у iMessage, адже ця функція гарантує кінцеве шифрування повідомлень.
 • Нова можливість реагувати на повідомлення в iMessage. Тепер користувачі можуть вибрати будь-який стікер або емодзі для реакції на повідомлення, просто затиснувши потрібне повідомлення та обравши нову опцію.
 • Нові опції для текстового стилю та перелистування сторінок у «Книги». Оновлення привнесло також нову опцію для стилю тексту при налаштуванні постера контакту та інноваційну функцію Fast Fade для перелистування сторінок в додатку «Книги», забезпечуючи плавніше та швидше перегортання.

Ці нововведення не тільки покращують наявний досвід користувача, але й відкривають нові можливості для більш ефективної та зручної взаємодії зі своїми Apple пристроями.

Революційні Зміни в iOS 17.2: чому це важливо для вас?


Інновації в watchOS 10.2 та macOS 14.2

Оновлення для розумних годинників watchOS 10.2 вносить декілька важливих змін, які збільшують функціональність Apple Watch:

 • Удосконалені функції здоров'я та фітнесу. Apple Watch продовжують залишатися лідером у сегменті гаджетів для відстеження здоров'я та фітнесу, і нова версія watchOS розширює ці можливості з новими типами тренувань та покращеним моніторингом стану здоров'я.
 • Покращення інтерфейсу. Оновлення також містить перероблені віджети та сповіщення, зробивши взаємодію з годинником ще більш зручною та інтуїтивно зрозумілою.
 • Нові циферблати. Будуть представлені нові дизайни циферблатів, які не тільки додають естетики, але й функціональності, дозволяючи користувачам краще персоналізувати свій досвід користування Apple Watch.
 • MacOS 14.2 також не залишився без оновлень, котрі поліпшують загальний досвід використання комп'ютерів Mac:
 • Удосконалення інтеграції з iOS та iPadOS. Система тепер забезпечує ще кращу взаємодію між Mac, iPad і iPhone, дозволяючи користувачам легше переносити завдання між пристроями.
 • Покращення в роботі з додатками. Додатки тепер запускаються швидше, а їх продуктивність і стабільність значно зросли. Також були додані нові функції в популярні додатки, такі як "Фотографії", "Повідомлення" та "Календар".
 • Безпека та конфіденційність. MacOS 14.2 пропонує підвищені стандарти безпеки, нові функції для захисту даних та приватності користувачів.

Ці оновлення суттєво підсилюють вже наявні, тому прихильники бренду в очікуванні нових запропонованих стандартів.


Нова бокова панель в tvOS 17.2

Останнє оновлення tvOS 17.2 радує не лише поліпшеннями у стабільності та безпеці, а й нововведенням, яке значно покращує користувацький досвід. Важливою зміною є додавання нової бокової панелі з пошуком. Тепер користувачі можуть швидко навігувати між різними розділами, такими як Watch Now, Apple TV+, MLS Season Pass, спортивні трансляції, магазин та бібліотеки. Це не тільки спрощує доступ до улюбленого контенту, але й робить інтерфейс більш інтуїтивним та зручним у використанні.

Ця зміна особливо актуальна з огляду на розширення медіа-контенту та послуг, які пропонує Apple. Враховуючи стрімкий розвиток стрімінгових сервісів та постійне збільшення кількості доступного контенту, таке оновлення забезпечує користувачам легший доступ до потрібних їм матеріалів.

Обмеження доступності

Попри значний прогрес та впровадження цілого ряду нововведень в останніх версіях своїх операційних систем, Apple все ще стикається з деякими обмеженнями, які варто враховувати. Коли заходить мова про обмеження, то варто навести приклад "Щоденника" в iOS 17.2. Він має обмежену доступність. Зокрема, цей додаток не буде доступний на iPad і Mac при його релізі на iPhone. Це може викликати розчарування серед користувачів, які використовують кілька пристроїв Apple та прагнуть до повної синхронізації.

Також деякі оновлення можуть не підтримуватися старшими моделями пристроїв, що викликає певні складнощі для користувачів, які не готові регулярно оновлювати свою техніку.

Революційні Зміни в iOS 17.2: чому це важливо для вас?


Інновації у сфері обслуговування

Apple не тільки впроваджує нововведення у свої продукти, а й активно працює над вдосконаленням послуг і сервісів для користувачів, тому не дивно, що розробники зробили акцент на розвитку системи оновлень та підтримки. В першу чергу варто відзначити такі нові можливості:

 1. Бездротове оновлення ПО в Apple Store. Як відмічено у нових бета-версіях, компанія впроваджує механізм для бездротового оновлення ПЗ iPhone безпосередньо в магазинах Apple Store, що є значним кроком у поліпшенні клієнтського сервісу. Такий підхід дозволяє оновити програмне забезпечення пристроїв до найновішої версії ще до того, як вони потрапляють до рук кінцевого споживача.
 2. Фреймворки FactoryOTALogger, FactoryOTANetworkUtils та FactoryOTAWifiUtils. Ці нові розробки в Xcode 15.1 демонструють акцент Apple на підвищенні ефективності та зручності обслуговування своїх пристроїв, надаючи додаткові можливості для більш швидких та ефективних оновлень.

Це лише та частина інформації, яка відома нині, але ми можемо розраховувати на більше, адже це Apple.

Як перевірити наявність оновлень?

Перевірити оновлення в iOS 17.2 та інших ОС можна стандартним шляхом, для чого потрібно:

 • Верейти до “Налаштувань”.
 • Обрати розділ "Загальні".
 • Обрати пункт "Оновлення ПЗ" (система автоматично перевірить, чи є доступні оновлення для вашого пристрою).
 • Якщо оновлення доступне, ви зможете завантажити та встановити його (важливо забезпечити підключення до стабільного Wi-Fi та достатню кількість заряду батареї або підключення до джерела живлення під час процесу оновлення).
 • Після завершення оновлення пристрій може автоматично перезавантажитися для завершення встановлення оновлення.

Нагадаємо, що слідкування за оновленнями та вчасне їх встановлення є ключовим фактором для забезпечення безпеки, продуктивності та оптимального використання можливостей вашого пристрою Apple.

Загалом же можна сказати, що останні оновлення від Apple для iOS 17.2, watchOS 10.2, macOS 14.2, tvOS 17.2 та HomePod 17.2 відкривають нові перспективи у взаємодії з гаджетами, зосереджуючись на інноваціях, безпеці даних та зручності користувачів.