Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Топ-5 революційних продуктів від Apple у 2024

Топ-5 революційних продуктів від Apple у 2024

2024 рік стане важливим для Apple, адже компанія має намір запустити цілу низку інноваційних продуктів, які безсумнівно залучать увагу споживачів. Від нової моделі AirPods до передових технологій у сфері VR — рік обіцяє бути багатим на прем'єри.

Топ-5 революційних продуктів від Apple у 2024


AirPods 4

Apple планує випустити AirPods 4 з двома варіантами — одні з активним шумозаглушенням і другі, більш доступні, без цієї функції. Окрім того, обидва варіанти будуть оснащені динаміками на корпусі для легкого пошуку через локатор та спеціальним тестом для виявлення проблем зі слухом. Презентація новинки очікується у вересні 2024 року.

OLED iPad Pro

Оновлений iPad Pro з OLED-екраном має з'явитися у 2024 році, пропонуючи вищу якість зображення, кращий контраст і більш ефективне споживання енергії. Нові моделі отримають екрани з діагоналлю 11,1 та 13 дюймів та будуть оснащені процесором M3 для високоефективної обробки файлів та запуску ігор.

Топ-5 революційних продуктів від Apple у 2024


Apple Watch X

До свого десятиліття Apple Watch отримають нові функції моніторингу артеріального тиску та виявлення апное. Крім того, відбудуться зміни в дизайні, зокрема нове магнітне кріплення для ремінців, що дозволить збільшити ємність акумулятора або зменшити товщину годинника.

iPhone 16

iPhone 16 обіцяє стати однією з найбільш очікуваних новинок 2024 року. Заплановані збільшені екрани для моделей Pro та Pro Max, а також 48-мегапіксельний суперширококутний об'єктив для покращення якості знімків. Нововведенням стане додаткова кнопка для керування камерою.

Топ-5 революційних продуктів від Apple у 2024


Vision Pro

VR-гарнітура Vision Pro від Apple, яка дебютувала на WWDC 2023, надасть користувачам можливість занурення у світ віртуальної реальності. Гарнітура матиме функцію зйомки просторових відео і буде доступна для придбання виключно в магазинах Apple з початку 2024 року за ціною 3500 доларів.