Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0
(0) Відгуків

Реле

Фільтр Фільтр
Фільтр 
Сортування
Сортування
Застосувати
(3)
Двоканальний модуль реле Aqara T2
1 399 грн
37 $ 1 509 грн
1 509 грн 1 399 грн
(5)
Димер управління Z-Wave Connect Home (White)
2 241 грн
59 $ 2 418 грн
2 418 грн 2 241 грн
(6)
Контролер Fibaro Smart Implant Z-Wave 9-30V DC (White)
2 199 грн
58 $ 2 372 грн
2 372 грн 2 199 грн
(5)
Реле Aeotec Nano Switch (White)
2 460 грн
65 $ 2 654 грн
2 654 грн 2 460 грн
(5)
Реле управління FIBARO Roller Shutter 3 (Black)
2 899 грн
76 $ 3 128 грн
3 128 грн 2 899 грн
(5)
Релейний вимикач FIBARO Single Switch для Apple HomeKit (White)
2 634 грн
69 $ 2 842 грн
2 842 грн 2 634 грн

Реле для Розумного дому: розкрийте весь потенціал можливостей техніки

Якщо ви прагнете використовувати всі можливості вашої техніки та системи Розумний дім, то без таких пристроїв як реле не обійтись. Сучасні багатофункціональні прилади без жодних зайвих зусиль зі сторони господаря роблять оселю настільки практичною та комфортною, наскільки це можливо. Незамінність реле у складі Розумного дому пояснюється дуже просто. Цей компактний пристрій розкриває потенціал обладнання і робить можливим значну кількість процесів.

Не нехтуйте шансом додати практичності та функціональності вашому будинку. Зробіть рутинні процеси та відпочинок ще приємнішим та комфортнішим. Обирайте реле, яке сумісне з наявною системою, та підходить до ваших вимог за технічними характеристиками. А замовити найкращі моделі за оптимальною ціною можна одразу на цій сторінці інтернет-магазину Ябко.
Реле

Для чого потрібні реле для Розумного дому?

Що означає розкриття потенціалу техніки? Мова про те, що реле створює більше можливостей для використання обладнання. А абсолютно незамінним воно є для управління технікою, яка не оснащена вбудованим Wi-Fi-модулем. За відсутності реле таке обладнання не вдасться під’єднати до більшості моделей хабів. А керування кожною одиницею електроприладів навіть за допомогою смартфону, але без об’єднання їх в єдину систему, може бути доволі непростою задачею. В таких випадках реле стане «посередником» між технікою та централлю.

Реле

Використання цієї групи пристроїв робить можливим і керування потужним обладнанням. З їх допомогою можна інтегрувати в Розумний дім таку техніку як, наприклад, кондиціонер, водонагрівач. Вони допомагають об’єднати окремі пристрої в єдину систему та забезпечити ефективне управління їх функціями. Часто реле використовуються у складі рішень для управління освітленням, для автоматизованої підтримки оптимального мікроклімату в помешканні.

Ще одна надзвичайно важлива їх функція — захист обладнання від перенавантаження. Якщо на прилад постачається надмірна кількість струму, реле відключить його з метою безпеки. Це найкращий захист від виникнення займань, а також від пошкодження проводки, ремонт якої може доволі сильно вдарити по бюджету.

Реле

Що ще можна отримати після замовлення та інтеграції реле?

Реле також сприяють помітній економії на оплаті комунальних послуг. Адже саме вони допомагають оптимізувати роботу обладнання так, щоб воно було максимально ефективним для господарів, але не працювало задарма. Ряд сучасних моделей також дозволяють відстежувати, скільки електроенергії споживає та чи інша техніка. Ті прилади, які не використовуються на постійній основі, можна без зайвих зусиль вимикати.

Реле

Всі ці можливості доступні в одному пристрої! А головне, що їх не треба збирати «по шматочках». Завдяки можливості об’єднання ключової техніки та інтелектуального обладнання у єдину систему Розумного дому, керування всіма цими процесами відбувається централізовано. Не потрібно мати в телефоні п’ять різних додатків та витрачати час, щоб підтримувати важливі процеси. Пропонуємо протестувати всі ці можливості реле якнайшвидше. Достатньо купити моделі, які вам підходять на нашому сайті. Наразі для всіх клієнтів Ябко діють вигідні умови для покупки в кредит та розстрочку будь-яких позицій з асортименту.

Реле

Один пристрій — максимум переваг

Як ще реле впливають на підвищення рівня комфорту? З їх допомогою власник та всі особи, які мають доступ до налаштувань, можуть створювати сценарії. Це такі алгоритми роботи, що допомагають автоматизувати процеси та зробити їх максимально персоналізованими. Так, реле дозволяє створювати унікальні сценарії, наприклад, для управління освітленням. Один з найбільш популярних і улюблених варіантів для власників великих будинків — налагодження автоматичного вимкнення світла, коли господарі покидають територію.

Ті, хто дуже уважно ставиться до питань безпеки, можуть навпаки створити видимість присутності вдома. Якщо ви плануєте довготривалу подорож або відпустку, налаштуйте систему так, щоб у вказаний час в окремих кімнатах автоматично вмикалося світло. Зловмисники не зрозуміють, що оселя пустує, що допоможе попередити крадіжки та вандалізм.
Реле

Що варто знати, щоб обрати найкраще реле для своєї оселі?

Підбирати реле, що буде слугувати для управління технікою для Розумного дому, потрібно з урахуванням того, до якого саме обладнання ви збираєтесь його під’єднувати. Так, для керування освітленням підійдуть одні моделі, а от для розширення функцій побутових приладів — інші.

Для інтеграції в систему Розумний дім рекомендується надавати перевагу таким реле, які мають додаткові функції. Можливість відстеження електроспоживання, захист від перенавантажень стануть у пригоді кожному. З сучасними моделями особлива техніка зможе продемонструвати весь свій потенціал. А ви, відповідно, отримаєте максимум практичності та зручності.

Реле

Де і як можна вигідно та швидко купити реле?

Інтернет-магазин Ябко — це майданчик, на якому представлені рішення від провідних виробників техніки для системи Розумний дім. Це означає, що кожна модель приємно вражає своєю продуманістю та функціональністю. У надійності, безперебійній роботі та довговічності таких рішень можна не сумніватись. Це підтверджено відповідними сертифікатами, величезною кількістю позитивних відгуків від клієнтів, а також тим фактом, що кожен пристрій постачається з гарантією.

Реле

Що стосується сервісу, то він вас теж не розчарує. Адже кожного дня наші фахівці роблять все можливе та неможливе, щоб клієнти залишались максимально задоволені як ефективністю та практичністю своїх покупок, так і процесом взаємодії з нами. Організовуємо оперативну доставку в усі регіони України, де можна скористатись послугами провідних транспортних компаній.

Нехай техніка відкриває нові можливості для створення затишку та комфорту у вашій оселі. Замовляйте найкращі на сьогодні рішення, які стануть ідеальним доповненням системи Розумний дім. Оформити покупку можна як на сайті, так і за телефоном.

Реле

Відгуки клієнтів про Реле

Залишити відгук

Ваша оцінка
Ваша оцінка
Додати фотографії