Консультанти дійсно хочуть допомогти, підказують доступно й максимально зрозуміло, без нав’язування.
Відчутно нормальне, людське ставлення та увага до деталей. Залишилися тільки хороші враження, сміливо рекомендую магазин і спеціалістів. Той випадок, коли сервіс залишає після себе приємний післясмак.
Бажаю процвітання та завжди вдячних покупців 🥰
Відповідь магазину
Доброго дня :) Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку!
Раді, що Ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та отримали позитивний досвід покупки у Ябко ❤️
Дуже привітній персонал, завжди допоможуть і пояснять все, не вперше купуємо гаджети і техніку в цьому магазині - зааавжди дуже приємні враження від обслуговування !!
Окремо хочу подякувати магазину за PetFriendly, окрім якісного надання послуг ще почухають і накормлють смаколиками мою собачку🫶🏻
Відповідь магазину
Доброго дня :) Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку!
Раді, що Ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та отримали позитивний досвід покупки у Ябко ❤️
Бажаний телефончик був у наявності, швидко оформили, проконсультували з усіх питань. висококваліфікований продавець-консультант. Дякую, все сподобалось!
Відповідь магазину
Доброго дня :) Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи. Раді, що Ви залишились задоволені покупкою. Ми цінуємо Вашу думку та чекаємо на Вас у Ябко :)
Все чітко розʼяснили , запитала чи є в наявності і чи встигне прийти за день .. і все як обіцяли , одразу в цей же день відправили , на наступний я забрала і маю подаруночок для близької людини .
Включала, перевіряла і все бомбісімо !!!!!!!
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо за Ваш позитивний відгук :)
Завжди готові допомогти Вам знову ❤️
Знову потрапив на менеджера Віталія.
І знову мені пощастило отримати найкращий сервіс!
Рекомендую звертатись до Віталія!
Вирішить питання, будь-якої складності!
Відповідь магазину
Доброго дня!
Дякуємо за Ваш чудовий відгук ❤️
Ми дуже раді, що Ви задоволені нашим сервісом.
Чекаємо на Вас знову в Ябко!
Компетентний консультант, якісне обслуговування, все налаштували, проінформували, по часу мінімально зайняло - 10/10
Відповідь магазину
Доброго дня!
Дякуємо за високу оцінку! Раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом :)
Ваша підтримка важлива для нас ❤️
Адекватна ціна і дуже класні стани бу телефонів.. Обслуговування, дуже приємні, вічливі і веселі консультанти 😀 залишилася задоволеною😁
Відповідь магазину
Доброго дня:)
Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Завжди раді бачити Вас :)