Мені дуже подобається розмір цього телефону.
Добре що виробник робить свої телефони з однаковими функціями у різних розмірах.
Консультувався в інтернет магазині через чат, бо не було можливості зателефонувати.
Відповідали швидко, розгорнуто не на відмах, мені це було приємно, що задаючи безліч питань ти отримуєш на них відповідь і продавець не падає на мороз.
Доставка була швидкою, телефон і батарея у гарному стані, в комплекті ще був дріт для зарядки але без блоку, тому замовляв його окремо.
Це вже не перший мій продукт від Apple у Ябко.
Я знав, що мене зустрінуть уважні консультанти та вигідні ціни на всю техніку.
Функціонал телефону мені дуже сподобався, особливо відчувається різниця при переході з XR.
Не хочу довго розписувати, що мені сподобалося тому постараюсь обійтись парою слів)
Камера дійсно набагато краща ніж я очікував, телефон більш швидкий та потужний, працює стабільно, дуже яскравий екран.
І звісно я в захваті від нових функцій яких не було на моєму старому iPhone.
А, ну і окремо, батарея стала тримати заряд краще і тепер мені смартфону вистачає на день.
Загалом я дуже задоволений покупкою і обслуговуванням!
Завжди приємно коли тебе зустрічають із посмішкою.
І навіть коли в магазині є люди тобі приділяють увагу.
Приходила в магазин у Києві щоб забрати онлайн замовлення і перевірити товар.
Ввічлива дівчина зустріла і все показала, допомогла перевірити і відповіла на запитання, що залишились.
Я залишилась задоволена обслуговуванням і новим iPhone.
Оу, свіжесеньі айфончики🥰
Мені звичайні прошки імпонують більше, аніж про макси, все-таки в руці комфортніші)
За вживаними телефнами завжди звертаюсь в Ябко, сервіс завжди на висоті👌