Ви знаходитесь у місті Киев?
0 800 30 777 5
UA RU
0
Кошик
Ваша корзина пуста

Дисплей Apple Pro Display XDR (MWPE2)

5.0
Дисплей Apple Pro Display XDR (MWPE2) Дисплей Apple Pro Display XDR (MWPE2) Дисплей Apple Pro Display XDR (MWPE2) Дисплей Apple Pro Display XDR (MWPE2) Дисплей Apple Pro Display XDR (MWPE2)
Дисплей Apple Pro Display XDR (MWPE2)
Дисплей Apple Pro Display XDR (MWPE2)
Дисплей Apple Pro Display XDR (MWPE2)
Дисплей Apple Pro Display XDR (MWPE2)
Дисплей Apple Pro Display XDR (MWPE2)

Дисплей Apple Pro Display XDR (MWPE2)

5
Передзамовлення

Монітор Apple Pro Display XDR


Спеціалісти з Купертіно презентували нам безліч цікавих гаджетів, розумних аксесуарів, потужних комп’ютерів, а от висококласного дисплея — ще не було. “Перший у світі монітор Retina 6K з діагоналлю у 32 дюйми” — такі слова від представників компанії, це досить гучна заява, але на всі 100% правда. Це ідеальний монітор для професійної роботи.

PRO XDR

Людське око здатне бачити безліч деталей, навіть за умов недостатнього чи дуже яскравого освітлення. Дисплеї часто не можуть передати всі деталі зображення, чи найтонші відтінки кольорів, адже їхні можливості обмежуються технологіями. Та все ж інженери та розробники докладають великих зусиль, щоб наблизити свої творіння до ідеалу.

Таким чином з’явилась сучасна технологія розширеного динамічного діапазону, що відома нам під абревіатурою HDR. Спеціалісти з Купертіно зробили ще один крок вперед і створили дещо більше ніж HDR — екстремальний динамічний діапазон XDR. Це виводить усі показники, що притаманні дисплеям, як от контрастність, кольоропередавання та яскравість на абсолютно нові позиції.


PRO Яскравість

Середній показник яскравості звичайних моніторів, які займають основну нішу на ринку електроніки, сягає в середньому 350 кд/м². Лінійки моніторів для професійної роботи часто мають показники вищі, але можуть працювати з підвищеним рівнем яскравості не дуже довго.

Дисплей від Apple здатний підтримувати постійну яскравість на середньому рівні у 1000 ніт, на всій площині екрану, та 1600 кд/м² у піковому режимі. Високоефективна система підсвітки забезпечить вам неймовірний контраст між темними та світлими ділянками, а також насичені природні відтінки з яскравістю без зайвого затемнення. Ви лиш тільки уявіть, що таке працювати з яскравими зображеннями при контрасті у 1 000 000:1 і реалістичній деталізації XDR. Суцільне задоволення!

PRO Кольори

Завдяки ідеальному симбіозу технологічних рішень Pro Display XDR здатний відображати максимально наближені до реальних кольори та відтінки. Широкий кольоровий діапазон P3 отримав унікальну кольорову палітру для соковитих, насичених зображень.

10-бітна глибина кольорів забезпечує максимальну точність, найсучасніше технологія калібрування та складний алгоритм — гарантують вам найвищу якість передачі та виводу кольору.PRO Підсвітка

Що ще грає важливу роль у створенні реалістичного зображення? Для отримання якісних зображень необхідне сусідство яскравих та темних ділянок на моніторі. Якщо керування підсвіткою буде не точним, то на моніторі можуть з’явитись ділянки з “засвітами”.

Інженери Apple врахували цей момент і щоб значно зменшити кількість можливих засвітів — удосконалили світлодіоди, технології керування світлом та додали інтелектуальну обробку зображення. Контроль над світлодіодами, швидкістю реагування, затримками та засвітами взяв на себе процесор контролера синхронізації (TCON).

Процесор наділений великою обчислювальною швидкістю та потужністю і використовує передові алгоритми для аналізу і відтворення зображення. TCON також взяв під контроль пікселі рідкокристалічного дисплея, щоб налаштувати кольори та світло з неймовірною точністю відповідно до ваших потреб.PRO Кути

У професійній роботі з графікою, відео та зображеннями, дуже важливо, щоб усі хто дивиться на монітор з різних кутів чи точок — бачили одне й те саме. Широкі кути огляду є однією з важливих умов при виборі професійного монітора. Та часто, є дрібні недоліки, які значно псують загальний вигляд картинки, як от тьмяність кольорів чи знижена якість.

Монітор Apple Pro Display XDR отримав найкращу технологію поляризації серед усіх професійних моніторів, що зараз доступні на ринку. Точне відображення кольорів, у 25 разів вища контрастність з ультрашироким кутом огляду — от чим може похизуватись новий дисплей від творців з Купертіно.

PRO Антиблік

Монітори від Apple вирізняються на ринку високим рівнем захисту від бліків. Варіант дисплею зі звичайним склом на відмінно впорається з бліками, які можуть виникнути у процесі користування дисплеєм за стандартних умов освітлення.

Для використання в нестандартних умовах освітлення створили ще один варіант монітора Pro Display XDR з матовим нанотекстурованим склом. У результаті новітнього підходу ви отримаєте матовий екран, який наділений високою якістю зображення та контрастністю, і при цьому розсіює світло так, щоб ви забули що таке бліки.PRO Retina 6K

Висока роздільна здатність — це не лише якісне зображення, це ще й більший простір для творчості. У моніторів Pro Display XDR, які отримали дисплей Retina 6K, на 40% більший розмір екранного простору ніж у моніторів у 5K. Щільність пікселів у новинки складає 218 пікселів на дюйм, що майже на сотню пікселів більше ніж у більшості стандартних дисплеїв.

Все це робить зображення на моніторі неймовірно чітким та детальним, а також відкриває для вас неймовірні простори для творчості, в яких легко поміщається контент у форматі 4K, необхідні програми та інструменти, та ще так багато всього.

PRO Особливості

Ви з легкістю можете налаштувати монітор в залежності від типу зображення та формату відео. Не важливо, чи це HDR, HD, SD, цифрове кіно, фото, зображення для друку чи веб-об’єкти. Достатньо обрати один з еталонних режимів і дисплей автоматично скорегує кольоровий простір, баланс білих відтінків, гаму кольорів та рівень яскравості.

Технологія True Tone разом з сенсорами зовнішнього освітлення допоможе відкалібрувати зображення та точніше налаштувати кольоропередачу і яскравість відповідно до умов освітлення в кімнаті чи офісі. Для абсолютно точного результату монітор наділений двома сенсорами, один з яких розміщений спереду корпусу, а інший на тильній стороні.

Кожен монітор Apple Pro Display XDR проходить процедуру професійного калібрування кольорів та відтінків. Окремо калібрується кожен з 576 світлодіодів, а також для нього створюється та зберігається спеціальний профіль. Згодом підключається спеціальний високотехнологічний алгоритм, що визначає інтенсивність світлодіодів, для отримання найкращого зображення, яке ви колись бачили.PRO Дизайн

Apple Pro Display XDR багатий не лише розкішним зображенням, а й дизайнерськими особливостями. Неповторність закладена у кожному елементі та міліметрі конструкції. Екран огорнутий тонкими 9-ти міліметровими рамками, що не відволікають від роботи. Товщина алюмінієвого корпусу лише 2,5 сантиметра, а діагональ — 32” дюйми.

Задня панель монітора зроблена у форматі округлої візерунчастої решітки. Завдяки такому підходу вдалось у двічі збільшити площу, яка охолоджуватиметься потужними потоками повітря. Швидке та безшумне охолодження для підтримки пікового рівня яскравості вам гарантовано.
PRO дисплей лише для профі?

Корпорація Епл позиціює фірмовий монітор, як висококласний екран для професійної роботи. Та він стане у пригоді також користувачам, які фанатіють від розкішного зображення, соковитих кольорів та високої яскравості. Такий дисплей стане справжньою окрасою будь-якого кабінету чи офісу. Завдяки Apple Pro Stand або монтажному адаптеру VESA, ви зможете надійно розмістити монітор у зручному для вас місці.

Важливий момент, що даний монітор сумісний не зі всіма пристроями компанії. На офіційному сайті Apple, опублікований перелік пристроїв, які сумісні з Pro Display XDR. Серед них нові Mac Pro (2019), MacBook Pro 16” та 15” (2018) та iMac (2019), тобто пристрої які підтримують Thunderbolt 3.

Замовити або ж купити оригінальний новий Apple Pro Display XDR в Україні можна в мережі магазинів Ябко. На всі пристрої надається гарантія від виробника та від магазину, а також можлива безкоштовна доставка в будь-який куточок України.

Роз'єми для підключення
Підключення
• Порт живлення
• Порт Thunderbolt 3 (USB-C)
• Три порти USB-C (USB 2)
Основні характеристики
Матеріал
Алюміній
Екран та Технологія екрану
Діагональ екрану
32 дюйма
Розширення та технологія
Дисплей Retina 6K

• ЖК-дисплей з діагоналлю 32 дюйма,
технологіями оксидних TFT і IPS

• Роздільна здатність: 6016 × 3384 пікселів (20,4 мільйона пікселів), 218 пікселів на дюйм
• Співвідношення сторін: 16:9
• Екстремальний динамічний діапазон (XDR)

• Яскравість 1000 кд / м² на всьому просторі екрана і 1600 кд / м² в піковому режимі
• Контрастність: 1 000 000:1
• Колір: широкий колірний діапазон P3, 10-бітна глибина для передачі 1,073 мільярда кольорів

• Яскравість SDR: 500 кд / м²
• Кут огляду: надширокий кут огляду з передачею кольору і контрастом високої точності
(При 89º зліва, 89º справа, 89º зверху, 89º знизу)
• Повністю ламінований дисплей; відображає здатність: 1,65% (стандартна)
Корпус та габарити
Вага
7,48 кг
Колір пристрою
Silver
Розмір
• Ширина: 71,8 см
• Висота: 41,2 см
• Товщина: 2,7 см
Комплект
Комплектация
• Монітор Pro Display XDR
• Шнур живлення (2 м)
• Кабель Thunderbolt 3 для Pro від Apple (2 м)

(Ніжка Pro Stand та адаптер VESA Mount Adapter НЕ ВХОДЯТЬ У КОМПЛЕКТ)
Переглянути всі характеристики
Відгуки про: Дисплей Apple Pro Display XDR (MWPE2)
Рейтинг товара:
5.0

Ваша думка важлива для нас

Оцінка
Оцінка
Дисплей Apple Pro Display XDR (MWPE2)
Дисплей Apple Pro Display XDR (MWPE2)
Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат