Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Ваше місто ?
Ваше місто ?
Так Змінити
(27) Відгуків

Монітори 32"

Фільтр Фільтр
Фільтр 
Сортувати
Монітор Philips 31.5" IPS 100Hz 32B2N3500/00 (UA)
Монітор LG 32" IPS 144Hz 32GR93U-B (UA)
Монітор ViewSonic 32" IPS 75Hz VA3209M
Монітор Samsung 32" IPS 144Hz LS32DG700EIXUA (UA)
24 299 грн 22 599 грн
Монітор ViewSonic 32" IPS 75Hz VA3209-2K-MHD
Ігровий монітор Asus 32" ROG Strix XG32UQ (90LM08B0-B01170)
38 649 грн 35 979 грн
Монітор Samsung 32" VA 60Hz LS32D700EAIXCI (UA)
12 249 грн 11 389 грн
Ігровий монітор ASUS 32" ROG Swift PG32UQXR
75 299 грн 70 099 грн
Монітор Asus 32” ProArt PA328CGV (90LM06R1-B01170) (UA)
38 299 грн 35 649 грн
Ігровий монітор Samsung 32" Odyssey G6
18 049 грн 16 799 грн
Монітор Samsung 32" Odyssey G50D 180Hz LS32DG500EIXCI
13 899 грн 12 899 грн
Ігровий монітор Samsung 32" Odyssey G8 OLED 240Hz LS32FG812SIXCI (UA)
47 249 грн 43 989 грн
Монітор Samsung 32" Smart M70F VA 60Hz LS32FM702UIXUA (UA)
12 799 грн 11 899 грн
Монітор Samsung 32" Smart M80F VA 60Hz LS32FM803UIXUA (UA)
20 199 грн 18 799 грн
Монітор Samsung 32" Smart M70F VA 60Hz LS32FM703UIXUA (UA)
12 799 грн 11 899 грн
Монітор Samsung 32" VA 60Hz LS32DM801UIXUA (UA)
19 999 грн 18 599 грн
Монітор GIGABYTE 32" OLED 240Hz AORUS FO32U2 (UA)
37 499 грн 34 879 грн
Монітор ViewSonic 31.5" IPS 75Hz VA3209-MH
Детальніше про Монітори
Відгуки клієнтів про Монітори 32"
Загальний рейтинг:
5.0 з 5.0 (27)
Сортування
Олена
5
Вигнутий екран дійсно зручніше, особливо якщо сидіти дуже близько до монітора.
Дивлюся в екран по 12 годин на день – очі не втомлюються.
Час відгуку, "правильну" передачу кольорів прокоментувати не можу, тому що використовую на роботі, щоб дивитися на чорний текст на білому тлі))
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
jabko.ua
Марія
5
1. Великий, гарний, вигнутий, 4К.
2. Позаду кріплення під кронштейн.
3. Якась спец примочка, щоб очі не втомлювалися.
4. Підставка стоїть на столі намертво.
5. Брала під офісні проги та доки, кіно.

Сиджу досить близько.
Тепер робочий монік на 24" здається крихіткою)
Працювати за цим після 17" ноуту - блаженство)
Відповідь магазину
Доброго дня :) Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку!
Раді, що Ви отримали позитивний досвід покупки у Ябко ❤️
jabko.ua
Христина
5
Купляли на подарунок сину.
Через те, що я довгий час користуюся ноутбуками Asus і задоволена ними, вибирати монітор також почала з цієї фірми.
В першу чергу звернула увагу на дизайн який виділяє монітор поміж інших.
Порадившись з чоловіком вирішили, що й характеристики також на гідному рівні та придбали.
Монітором вже користуємось декілька місяців і син повністю задоволений.
Приємним сюрпризом став матовий дисплей (не звернули увагу відразу на це при виборі).
Відповідь магазину
Доброго дня:)

Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Завжди раді бачити Вас :)
jabko.ua
Семен
5
- IPS-панель
- 144 чесних герців без пропуску кадрів
- ШИМ не помічений
- Зовнішній вигляд.
- Великий діапазон нахилу.
- AMD FreeSync Premium
- Зовнішній БЖ.

Стільки переваг, що, за великим рахунком, мені більше сказати нічого, я задоволений.
Відповідь магазину
Доброго дня ❤️

Щиро дякуємо за високу оцінку! Чекаємо на Вас знову :)
jabko.ua
Ростислав
5
Придбав монітор на заміну своєму старому.
З коробки монітор навіть на 60 Гц. видає дуже чітку та яскраву, соковита картинка з гарною кольоровою гамою.
Якість збірки прям потішила, все виглядає добротно та якісно.
Стійка досить важка, лапа велика і стійка.
Регулювання по висоті дуже зручне і досить амплітудне, що дозволяє встановити монітор навіть у досить невисоку нішу комп'ютерного столу.
Відповідь магазину
Доброго дня :) Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
jabko.ua
Кирило
5
В цілому, відмінне співвідношення ціна/якість.
Зручна ніжка, налаштування по висоті, якість зображення та глибина кольору після стародавнього монітора просто супер.
Я не фахівець у цій галузі, але моя думка, як звичайного користувача – монітор хороший і вартий уваги.
Відповідь магазину
Доброго дня:)

Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Завжди раді бачити Вас :)
jabko.ua
Ілля
5
Хотів монітор за прийнятною ціною, з герцовкою більше 60-75 і схилявся до ips.
На мою думку з цієї цінової категорії цей монітор відмінний вибір.
Від монітора очі не болять (при яскравості 50-60%)
Працювати комфортно, зі шрифтами все добре, грати теж чудово.
Є динаміки, вони без басів, не дуже гучні, але добре, що є.
Загалом мене все влаштовує.
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
jabko.ua

Залишити відгук

Ваша оцінка
Ваша оцінка
Додати фотографії
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ