Вибрать город
Закрити
Выдача из магазина и доставка
Доступная доставка
Ваш город ?
Ваш город ?
Да Сменить
(27) Отзывов

Мониторы 32"

Фильтр Фильтр
Фильтр 
Сортировка
Монитор Samsung 32" IPS 144Hz LS32DG700EIXUA (UA)
24 299 грн 22 599 грн
Игровой монитор Asus 32" ROG Strix XG32UQ (90LM08B0-B01170)
38 649 грн 35 979 грн
Монитор Samsung 32" VA 60Hz LS32D700EAIXCI (UA)
12 249 грн 11 389 грн
Игровой монитор ASUS 32" ROG Swift PG32UQXR
75 299 грн 70 099 грн
Монитор Asus 32” ProArt PA328CGV (90LM06R1-B01170) (UA)
38 299 грн 35 649 грн
Игровой монитор Samsung 32" Odyssey G6
18 049 грн 16 799 грн
Монитор Samsung 32" Odyssey G50D 180Hz LS32DG500EIXCI
13 899 грн 12 899 грн
Игровой монитор Samsung 32" Odyssey G8 OLED 240Hz LS32FG812SIXCI (UA)
47 249 грн 43 989 грн
Монитор Samsung 32" Smart M70F VA 60Hz LS32FM702UIXUA (UA)
12 799 грн 11 899 грн
Монитор Samsung 32" Smart M80F VA 60Hz LS32FM803UIXUA (UA)
20 199 грн 18 799 грн
Монитор Samsung 32" Smart M70F VA 60Hz LS32FM703UIXUA (UA)
12 799 грн 11 899 грн
Монитор Samsung 32" VA 60Hz LS32DM801UIXUA (UA)
19 999 грн 18 599 грн
Монитор GIGABYTE 32" OLED 240Hz AORUS FO32U2 (UA)
37 499 грн 34 879 грн
Подробнее о Мониторы
Отзывы клиентов о Мониторы 32"
Общий рейтинг:
5.0 из 5.0 (27)
Сортировка
Олена
5
Вигнутий екран дійсно зручніше, особливо якщо сидіти дуже близько до монітора.
Дивлюся в екран по 12 годин на день – очі не втомлюються.
Час відгуку, "правильну" передачу кольорів прокоментувати не можу, тому що використовую на роботі, щоб дивитися на чорний текст на білому тлі))
Ответ магазина
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
jabko.ua
Марія
5
1. Великий, гарний, вигнутий, 4К.
2. Позаду кріплення під кронштейн.
3. Якась спец примочка, щоб очі не втомлювалися.
4. Підставка стоїть на столі намертво.
5. Брала під офісні проги та доки, кіно.

Сиджу досить близько.
Тепер робочий монік на 24" здається крихіткою)
Працювати за цим після 17" ноуту - блаженство)
Ответ магазина
Доброго дня :) Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку!
Раді, що Ви отримали позитивний досвід покупки у Ябко ❤️
jabko.ua
Христина
5
Купляли на подарунок сину.
Через те, що я довгий час користуюся ноутбуками Asus і задоволена ними, вибирати монітор також почала з цієї фірми.
В першу чергу звернула увагу на дизайн який виділяє монітор поміж інших.
Порадившись з чоловіком вирішили, що й характеристики також на гідному рівні та придбали.
Монітором вже користуємось декілька місяців і син повністю задоволений.
Приємним сюрпризом став матовий дисплей (не звернули увагу відразу на це при виборі).
Ответ магазина
Доброго дня:)

Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Завжди раді бачити Вас :)
jabko.ua
Семен
5
- IPS-панель
- 144 чесних герців без пропуску кадрів
- ШИМ не помічений
- Зовнішній вигляд.
- Великий діапазон нахилу.
- AMD FreeSync Premium
- Зовнішній БЖ.

Стільки переваг, що, за великим рахунком, мені більше сказати нічого, я задоволений.
Ответ магазина
Доброго дня ❤️

Щиро дякуємо за високу оцінку! Чекаємо на Вас знову :)
jabko.ua
Ростислав
5
Придбав монітор на заміну своєму старому.
З коробки монітор навіть на 60 Гц. видає дуже чітку та яскраву, соковита картинка з гарною кольоровою гамою.
Якість збірки прям потішила, все виглядає добротно та якісно.
Стійка досить важка, лапа велика і стійка.
Регулювання по висоті дуже зручне і досить амплітудне, що дозволяє встановити монітор навіть у досить невисоку нішу комп'ютерного столу.
Ответ магазина
Доброго дня :) Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
jabko.ua
Кирило
5
В цілому, відмінне співвідношення ціна/якість.
Зручна ніжка, налаштування по висоті, якість зображення та глибина кольору після стародавнього монітора просто супер.
Я не фахівець у цій галузі, але моя думка, як звичайного користувача – монітор хороший і вартий уваги.
Ответ магазина
Доброго дня:)

Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Завжди раді бачити Вас :)
jabko.ua
Ілля
5
Хотів монітор за прийнятною ціною, з герцовкою більше 60-75 і схилявся до ips.
На мою думку з цієї цінової категорії цей монітор відмінний вибір.
Від монітора очі не болять (при яскравості 50-60%)
Працювати комфортно, зі шрифтами все добре, грати теж чудово.
Є динаміки, вони без басів, не дуже гучні, але добре, що є.
Загалом мене все влаштовує.
Ответ магазина
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
jabko.ua

Оставить отзыв

Оценка
Оценка
Добавить фотографии
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ