0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
Зарядні пристрої для Mac


Ви придбали вживаний MacBook, проте у комплекті не було блоку живлення, а можливо навіть самого кабелю для підзарядки? Або ж ситуація наступна: Ви декілька років тому придбали новенький MacBook з повним комплектом, та з роками зарядний пристрій відслужив своє і при нещасному випадку вийшов з ладу? Тепер перед вами постав вибір покупки нового блоку живлення для комп’ютера.

Переглянувши на просторах інтернету весь величезний вибір зарядок, які між собою відрізняються роз’ємами та потужністю, зробити вибір насправді складно. Проте, варто лише завітати до магазину ЯБКО і розповісти про свої побажання, а наші привітні консультанти зорієнтують Вас у ціновій категорії, допоможуть підібрати пристрій та дадуть відповіді на усі Ваші запитання.

Про Apple MacBook мріють мільйони людей. І не дарма, адже саме цей ноутбук, не є схожим на жодного хто був до його, він володіє високою надійністю, має красивий мінімалістичний дизайн. Також свою прихильність серед користувачів Apple MacBook здобув через свій швидкий розвиток. Адже з кожним покоління Mac удосконалюється як в апаратній начинці так і у зовнішнім вигляді.


Класичні Маки мають можливість працювати до 7 годин від акумуляторної батареї безперервно. Та після автономної роботи вам просто необхідно підзарядити акумулятор. Адже якщо вчасно не приєднати блок живлення то MacBook просто виключиться. На сайті ЯБКО ви можете підібрати перехідники-адаптери, автомобільні зарядки, вилки різних діаметрів та зарядні пристрої.

Зарядний пристрій, це саме той елемент без якого ваш комп’ютер не зможе прожити й дня. Це та річ, яка потрібна абсолютно для кожного гаджету. Якщо ваша зарядки вийшла з ладу, можете не хвилюватись, адже вам всього лише потрібен новий блок живлення, він же MagSafe. Як і вся «яблучна» техніка зарядний пристрій виконаний у вже притаманному мінімалістичному стилі: заокруглені кути, білий — приємний та світлий колір та акуратний корпус. Кожна лінійка комп’ютерів Mac має свої зарядні пристрої. Головною відмінністю є тип роз’єму: MagSafe, MagSafe2 або ж USB-C.

Варто пам’ятати що найкраще зарядити та зберегти ваш акумулятор може лише оригінальний пристрій. Адже не якісні блоки живлення є непристосованими до перепадів напруги та потужності струму. Такі негативні явища погано впливають на акумулятор вашого гаджета, що може призвести до його передчасного зносу, та виведення з ладу. Не варто поспішати з покупкою першого-кращого аксесуару забігаючи в найближчий мобільний кіоск, адже саме від таких дрібниць і залежить працездатність вашого улюбленого гаджета. Краще купити оригінальну зарядку у перевіреному магазині ЯБКО.

Зарядні пристрої для Mac

Apple 30W USB-C Power Adapter (MR2A2)

Color: White

Передзамовлення
67 $ 1 899 грн
Оригінальний Apple USB-C Charge Cable 2m (MLL82)

Color: White

Передзамовлення
28 $ 799 грн
Оригінальний Apple 96W USB-C Power Adapter (MX0J2)

Color: White

Передзамовлення
139 $ 3 913 грн
Оригінальний Apple MagSafe 2 45W Power Adapter (MD592)

Color: White

Передзамовлення
99 $ 2 799 грн
Оригінальний Apple MagSafe 2 85W Power Adapter (MD506)

Color: White

Передзамовлення
99 $ 2 799 грн
Apple 29W USB-C Power Adapter (MJ262)

Color: White

Передзамовлення
67 $ 1 899 грн
Оригінальний Apple MagSafe 2 60W Power Adapter (MD565)

Color: White

Передзамовлення
99 $ 2 799 грн
Оригінальний Apple 61W USB-C Power Adapter (MNF72)

Color: White

Передзамовлення
96 $ 2 699 грн
Оригінальний Apple 87W USB-C Power Adapter (MNF82)

Color: White

Передзамовлення
96 $ 2 699 грн
Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат