Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Bluetooth-маячки роблять можливим використання Google мап в тунелях

Bluetooth-маячки роблять можливим використання Google мап в тунелях

Google мапи для Android вдосконалюють свої можливості навігації, розширюючи підтримку Bluetooth-маячків для ефективної навігації в тунелях. GPS завжди був надійним способом визначення місцеположення, але в тунелях ця технологія стикалася, м’яко кажучи, з численними труднощами. Однак тепер, завдяки суттєвим оновленням Google мап, ви зможете легко орієнтуватися і в тунелях.

Ідея використання Bluetooth-маячків для навігації в тунелях не є новою, і компанія Waze, яка належить Google, вже давно використовує цю технологію в тунелях у всьому світі — Нью-Йорку, Чикаго, Парижі, Брюсселі. Однак, до цього моменту, маячки були доступні лише через додаток Waze.

Bluetooth-маячки роблять можливим використання Google мап в тунелях


Google пояснює цей крок на своїй сторінці підтримки:

"Waze Beacons — це програма, яка забезпечує безперебійну навігацію для водіїв під землею, де не можна отримати сигнали GPS, забезпечуючи послуги геолокації, підвищуючи безпеку водіїв та покращуючи видимість подій у тунелі в реальному часі."

На щастя, ця інноваційна функція тепер доступна і в Google мапах для Android. Для використання можливості потрібно перейти в розділ "Налаштування" > "Налаштування навігації" та в "Параметри водіння" внизу.

Перша можливість використання цієї функції була доступна деяким користувачам приблизно в жовтні 2023 року, але тепер вона широкодоступна. При увімкненні функції мапи для Android автоматично запитують дозвіл на пошук пристроїв у вашому навколишньому середовищі. На жаль, ця функція наразі недоступна на мапах Google для iOS.

Тепер, завдяки підтримці Bluetooth-маячків, ви зможете безперервно користуватися навігацією в тунелях, незалежно від географічної позиції. Це значний крок вперед для Google мап, який робить їх надійнішими під час подорожей у місцях, куди не досягають сигнали GPS.