0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Інше для Mac

Захисна плівка Baseus для MacBook Pro 13

Передзамовлення
17 $ 449 грн

Захисна плівка Baseus для MacBook Pro 15

Передзамовлення
19 $ 499 грн

Захисна плівка Comma для MacBook Pro 13

Передзамовлення
13 $ 349 грн

Захисна плівка Comma для MacBook Pro 15

Передзамовлення
15 $ 399 грн

Захисна плівка Devia для MacBook Pro 13

Передзамовлення
13 $ 349 грн

Захисна плівка для MacBook Air 13

Передзамовлення
13 $ 349 грн

Захисна плівка для MacBook Pro 16

Передзамовлення
20 $ 549 грн

Зовнішній HDD Transcend StoreJet 25C3S [TS1TSJ25C3S]

Передзамовлення
78 $ 2 099 грн

Зовнішній SSD HyperX Savage EXO [SHSX100/480G]

Передзамовлення
109 $ 2 929 грн
Інше для Mac: додатковий захист та місце для креативу


Інноваційний MacBook, що побачив світ у далекому 2006 році, спершу викликав насмішки в конкурентів. Та вже за кілька місяців продажі зросли настільки, що інші бренди почали задумуватись над створенням схожих ультрабуків. Сучасний MacBook може читати текст вголос чи самостійно шукати найближчий вільний принтер для друкування документів. А найдорожчим в історії компанії Apple проданим гаджетом (486 616$) став MacBook Air, корпус якого на замовлення клієнта вилили зі справжнісінької платини!

Але яким би потужним, надійним та комфортним не був макбук для роботи, існує дві маленькі проблеми — відносна незахищеність основного екрана від подряпин і механічних пошкоджень та брак вільного місця. Та ці нюанси легко виправити, якщо в категорії “Інше для Mac” купити певні додаткові елементи.

Жорсткий диск для Мас: що це таке?

Зовнішній жорсткий диск (твердотілий накопичувач) — спеціальний електронний пристрій, який можна швидко та легко під’єднувати до комп’ютера чи ноутбука. Він дає змогу значно розширити об’єм сховища для важливої інформації без потреби додатково налаштовувати MacBook та чекати на завантаження громіздких оновлень. 

Жорсткий диск добре підійде для завдань, де швидкість роботи з даними не така й важлива:

  • Зберігання об’ємної бібліотеки улюбленої музики та відео (навіть у “важких” форматах);
  • Редагування результатів фото- та відеознімання (монтаж, ретуш);
  • Захист важливих документів і файлів, які потрібно вберегти від випадкового знищення на ноутбуці.

Обираючи ідеальний варіант жорсткого диска, який можна купити в категорії “Інше для Мак” варто звернути увагу ще на два нюанси:

— Жорсткі диски не рекомендують транспортувати без додаткового захисту, до прикладу, в рюкзаку. Тендітні рухливі частинки, які присутні у внутрішній начинці накопичувача, можуть вийти з ладу й пошкодити збережену інформацію. 

— Такий твердотілий накопичувач краще використовувати саме як переносний інструмент для зберігання даних, адже завдяки масивній конструкції та потужному наповненню при постійному під’єднанні до MacBook жорсткий диск може видавати не зовсім приємні звуки.

LaCie: жорсткі диски для будь-яких потреб

Ціна “Інше для Mac” сформована на основі аналізу вільного простору для збереження необхідної інформації на жорстких дисках від французької компанії LaCie. У мережі магазинів Jabko для придбання доступні два варіанти твердотілих накопичувачів:

  • LaCie PORSCHE DESIGN об’ємом 3 ТВ, 4 ТВ та 5 ТВ;
  • LaCie USB-C 2 TB.

Всі моделі виготовлені з надміцної сталі з індексом IP67, що гарантує високий захист периферійного пристрою від падінь, механічних ушкоджень, атмосферних опадів, пилу та води. Такі жорсткі диски часто використовують на знімальних майданчиках, де надійне збереження даних має вирішальне значення.

Використовуєте MacBook Pro з приєднанням USB-C, у той час як комп'ютер колеги або керівника під’єднаний до USB 3.0? Це більше не проблема! Жорсткі диски від LaCie працюють зі широким спектром різноманітних інтерфейсів, що дає змогу легко редагувати дані, обмінюватись файлами та спільно працювати над проєктами без придбання додаткових адаптерів.

Захисна плівка для яскравого екрана MacBook

Ще одна важлива річ, яку необхідно придбати активному яблучному користувачеві — захисна плівка для дисплея. Якщо чохли та сумки надійно захищають корпус ноутбука та його основні елементи, то екран досі залишається вразливим місцем.

Щоб не нашкодити комп’ютеру та не зруйнувати ідеальну передачу кольорів та відтінків на дисплеї Retina, фахівці рекомендують обирати лише перевірені варіанти захисного покриття:

  • Захисні глянцеві елементи від бренду Baseus для MacBook Pro 13, 15 та 16;
  • Плівку від компанії Comma для тих самих моделей макбука;
  • Матові покриття від Devia для MacBook Pro 13 та MacBook Air 13.

Матова захисна плівка — це єдиний варіант додаткового антиблікового покриття, якщо користувач часто працює на свіжому повітрі або в добре освітленому офісі. Також ці додаткові елементи допомагають зберігати поверхню екрану чистою без слідів від клавіш. 

При купівлі захисного покриття звертайте увагу на цілісність пакування, наявність мікрофібри та картки для нанесення в комплекті. Ідеальна плівка, виготовлена з міцного матеріалу з додатковою ламінацією, має товщину не більше 0.127 міліметрів, а коефіцієнт проникнення світла складає 93-97%. У категорії “Інше для Мак” ціна враховує всі ці нюанси.

Де в Україні придбати аксесуари для Mac?

Купувати надійні, сертифіковані та довговічні аксесуари для MacBook варто лише в тих магазинах, що пропонують клієнтам оригінальну техніку Apple. 

До прикладу, у Києві можна завітати до мережі магазинів Ябко. Якщо немає змоги самостійно відвідати магазин, попереднє замовлення рекомендують оформити через Інтернет-магазин. А про доставку до вашого міста подбає Нова Пошта або кур’єр.